La La Land (2016) odpad!

Po deseti minutách jsem film musel z naprostého znechucení vypnout. Fuj!

Válka o planetu opic (2017)

Jaj. Tak to dopadlo podobně jak u Dunkirku. Skvělý trailer, který tě akorát navnadí top scenáma jen proto, aby tě výsledný film skoro ve všem zklamal. Nemluvě o srdceryvných scénách, kdy jsem nevěděl, jestli mám zvracet nebo se smát..

Neúplatní (1987)

Asi naseru dost lidí, ale Sean Connery mě tu vyloženě vadil. Nehrál nic extra, jen strojeně rozdával rozumy o tom, jak dostat největšího gangstera své doby. K tomu první půle filmu taky dosti slabá. Zachraňuje to ovšem gradace celého filmu a závěr se scénou na vlakovém nádraží.

Dunkerk (2017)

Tak se to stalo. Nečekal jsem to a je to tu. Nolan natočil špatný film. Nebo ne špatný, ale prostě jiný. Vybočil ze své koleje, zkusil něco nového a mně to nesedlo. A to navzdory tomu, že bylo vše naprosto skvělé. Ale! Ten příběh tam prostě nebyl. Každej film musí mít začátek, prostředek a konec. Prostředek tu ale nebyl a já tak v kině sledoval dokola to samé - záběr na obličej, pláž, moře nebo vzduch. To bylo vše.

Logan: Wolverine (2017)

Popravdě jsem od filmu moc nečekal. Takže mě nezklamal, ale ani nenadchl. Celý film se jen víceméně dělo totéž bez nějaké extra obměny. Akční scény byly sice akční, jenže vidět pořád dokola drápy v hlavě člověka po chvíli omrzí.. Soundtrack filmu taky nevýraznej. Takže mě ve výsledku udivuje to, jak může mít tenhle film tak vysoké hodnocení.

Den, kdy se zastavila Země (1951)

No jo, ty speciální efekty byly strašný, naštěstí to ovšem nebyla stěžejní část filmu. Na druhou stranu mě ale mrzí herecké výkony, které stály za starou Bellu Swanovou... Musím však ocenit scénář, jenž předčí vše ostatní a dokázal tak u mě vyhoupnout film do těch čtyř hvězd.

Chungking Express (1994)

Vůbec nechápu, proč ty příběhy nerozdělil alespoň něčím, co by mi řeklo, že už sleduju něco nového. Já pořád čekal, jak se to teda na konci semele dohromady, a ono nic. Tohle bych chápal u Lynche... Ale chyba je asi na mé straně, mám číst popisky k filmu, pak bych z toho měl jiný závěrečný pocit a možná dal i ty čtyři hvězdy.

Sousedi 2 (2016)

Byla to strašná pičovina, ale já se u toho nasmál.