Falešní poldové (2014)

Jasný, když jde člověk do důsledku, tak je to pičovina. Ale když nad tím zavřu jedno oko, tak to funguje skvěle. Spousta srandy, né moc romantickejch sraček (chci se bavit) a to finále krom pár nedomyšlenejch míst taky docela ušlo. Takhle si představuji oddychovou komedii.

Spring Breakers (2012)

Tři coury, jedna bohem políbená zpěvačka a chybějící peníze. Jak je sehnat? No, v koksu a trávě se omezovat nechci, za peníze to dělat taky nebudu (nejsem žádná štětka), takže radši vykradu Chicken wings a pojedu pařit. Abych to neprotahoval, dokud tam byla Selena, tak to byl jasnej odpad, její komenty mě donutily pokaždé, když otevřela hubu, posunout film o pět vteřin dopředu. Naštěstí tam už od půlky nebyla a na film se dalo dokoukat. Ba dokonce mě překvapilo, jak ta druhá polovina byla dobrá! Škoda, odpad za první polovici a čtyři za tu druhou.

Lucy (2014)

Škoda, že film využil svůj potenciál jen na těch 10%. Nenapsal to tu už někdo? Možná asi jo. Tak já mu teda přidám na 50%, ať to ladí s hodnocením. Ale teď vážně. Luc na mě svým vizuálem zapůsobil, stejně tak výkon Lucy. Akce taky slušná. Jediné co film zabijí je tuctová hudba a divnej konec.

Pod kůží (2013)

No jo, pustil jsem si to hlavně kvůli nahé Scarlettce. Doufal jsem ale, že si z toho odnesu víc než jen její prsa. Holt je to ártovka se vším všady. Takže vás čekaj nekonečné záběry, nepříjemná hudba (v dobrém slova smyslu), hovno příběh a neustálé sledování hodinek, kdy ten film asi skončí. Musím ale vyzdvihnout výše zmiňovanou hudbu, několik krásných záběrů krajiny a Kryštofa Hádka.

Jak vycvičit draka 2 (2014)

Naprosto zbytečné pokračování pěkné jedničky. Ani jednou jsem se nezasmál, nepřineslo to nic nového, jen naprosto všední příběh.

Interstellar (2014)

Šel jsem do kina s obavami, přecik jen nemůže Nolan pořád točit tak dobré filmy. Naštěstí jsem se pletl a film mě držel ty necelý tři hodiny pořádně přibitýho v sedačce. Když pominu jako vždy precizní režii, tak mě překvapilo občasné dojení emocí (no jo, jsem měkota, částečně jsem podlehl), technický zpracování taky opět na jedničku. Co musím ale opravdu vyzdvihnout je hudba. Ta hudba! Hans se překonal, pač takhle božskej doprovod jsem u filmu snad ještě neslyšel. No ale co se jinak týče slabší stránky filmu, tak to je konec, ten byl trochu přitaženej za vlasy, ale z takovéhle situace se dalo vybruslit opravdu jen velmi těžko a Nolanovi se to jakžtakž podařilo. I tak to ale pro mě nemá vliv na celkovém hodnocení filmu. Za mě pět hvězd a topka Nolanovi tvorby.

PG Porn (2008) (seriál)

Seriál parodující asi největší porno klišé. Krátké a vtipné. Tak se mi to líbí :)

Zloba - Královna černé magie (2014)

Vím, že měli Sněhurku políbit, ale nečekal jsem, že s ní Disney vyjebe. Teď nevím, co bylo horší, jestli ty strašné herecké výkony nebo ten scénář. No, je to asi jedno. Jediné, co snad film zachránilo od odpadu, je Sharlto Copley a jeho ujetej hlas.

Video Games: The Movie (2014)

Pěknej dokument z herního průmyslu. má ovšem jednu obrovskou chybu a tou je, že totálně vypustil jeho nepostradatelnýho brášku se jménem PC.

Zpátky do ringu (2013)

Škoda, že jsem ještě neměl tu možnost shlédnout Zuřícího býka, pač bych si to určitě užil o to víc. I tak to ale byla prdel řádná. Když pominu skvěle hláškující ústřední dvojici, tak se mi nejvíce líbil Alan Arkin. Jinak co se týče příběhu, tak to je spíše průměr.