Prostředníci (2009)

Vcelku povedenej film, kde mě nejvíce zklamal ten matoucí začátek, když se skákalo od jednoho k druhému, po tom už to ale bylo jen lepší a lepší. Nejvíce mě zde ale překvapil výkon bráchy zlomenýho rypáku, to bych do něj neřekl!

71 (2014)

Prvních dvacet minut mě naprosto pohltilo, nastolená atmosféra byla vynikající. Pak ovšem rozkrývání zápletky mi dalo pořádnou práci a já pořádně nevěděl, na čem jsem. Asi jsem to neměl sledovat se třema pivama...

Marvellous (2014) (TV film)

Nádherný pozitivní film! Takový Forrest Gump podle skutečné události :)

Dovolená za trest (2014)

Film má cenu vidět snad jen kvůli naprosto šílené roli Terryho Crewse. Jinak typická sandlerovka.

Nejmenší kino na světě (1957)

Povedený filmeček s naprosto skvělými zaměstnanci nejmenšího kina na světě. Bohužel ale musím dát jen tři hvězdy, pač Travers mi lezl neskutečně na nervy (naprosto strašný herecký výkon).

Sex po dětech (2013)

Prvních 20 minut je naprosto luxusní antikoncepční reklamou, pak už se to zvrhává do typické romcom, aby byli teda všichni štastní.

Transcendence (2014)

Film vyprávějící o tom, že když kurva nevim o čem se mluví, tak se do toho neseru.

November Man (2014)

Vcelku dobrej akční film, kterej hlavně dojíždí na svůj příběh, pač ten je opravdu hroznej. Jinak Pierce tu ukazuje, že role agenta mu prostě sekne.

Železná srdce (2014)

Pěkný válečný film, který sráží pár věcí. Hlavně mi vadily opět ty emoční vsuvky, nejhorší bylo to hraní si na rodinu. Dále mě zklamal konec, to jako amíci vysekaj půlku oddílu a skopčák nemá ani potřebu mu to peklo vrátit? Asi to byl charakter no... Jinak akce dobrá, hlavně souboj s tigrem!

Amazing Spider-Man 2 (2014) odpad!

Lituji, že jsem se na to dokoukal, měl jsem přestat hned po tom strašném začátku, ale přecik jen jsem si řikal, že už horší to být nemůže. No, posledních 30 minut mě přesvědčilo o opaku.