Cesta (2009)

Trochu jiné The Last of US. Zde akorát bez zombíků a s růžovějším koncem.

Ex Machina (2014)

Po shlédnutí ve mě film zanechal rozporuplné pocity. Když to ale vemu kolem a kolem, tak krom jedné slabší chvilky se mi film líbil. Za zmínku pak stojí hlavně mrazivá atmosféra a stupňující se napětí, jenž vrcholí (pro mě) nečekaným koncem.

Konzultant (2013)

Vůbec nechápu o čem ten film byl. Jen se tam přes dvě hodiny kecaly hovna.

Chappie (2015)

Uuu, tak tohle bylo fakt špatné. Prosím znovu a s lepším scénářem, neboť námět se mi líbil, ale přemejšlet nad tím bez spousty wtf momentů fakt nešlo. Ke všemu ve filmu nebyla téměř žádná akce.Takže jen dvě hvězdy, jedna za námět a druhá za natrhlou rosomákovu prdel.

Mortdecai: Grandiózní případ (2015)

Jsou dvě možnosti proč se mi film nelíbil. Buď, že jsem si včera rozbil hubu o betonovou dlažbu a dnes mi nebylo do smíchu, nebo to prostě nebyl vtipný film.

Focus (2015)

Strašně namachrovaný začátek naštěstí zachránila zbylá část filmu, kde už se kujou pikle ve velkým a Will se nepyšní tím, kam všude ji dokáže sáhnout. Za zmínku snad stojí pár dobrejch písní. Jinak nemám rád tyhle podpásovky na efekt, když chcou klamat diváka, tak ať to aspoň dává hlavu a patu..

The DUFF (2015)

Snaží se to tvářit jako něco jiného, ale je to opravdu jen další stejná romcom ze střední.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Takhle prudké tempo jsem teda hned od začátku nečekal. Krom toho na mě zapůsobila obrovská rozmanitost vozového parku a masek (kytarista byl nejlepší!), na tom se musel někdo opravdu vyřádit. Po scénáristické stránce to ale bylo slabší. Jet někam do piče a zpátky se dá přecik jen natočit trochu líp (viz pán prstenů nebo hlavně hobití trilogie). Dále i ozvučení bylo slabší, na to že to bylo v kině, mi to připadalo docela potichu, ale možná jsem jen nahluchlej. Když to ale pominu, tak se jedná o dosti luxusní no-brain podívanou..

Spud (2010)

Příjemná alternativa přes kopírák stejnejch americkejch komedií.