Přednosta (2003)

Vskutku pohodovej film pojednávající o přátelství.

Father of Invention (2010)

Průměrný film, na který bych se bez Kevina Spaceyho nepodival.

Smrt superhrdiny (2011)

Super film. Žádné přehnané dojení emocí a skvělej soundtrack. Hlavně musím ale vyzdvihnout komiksovou složku!

Divergence (2014)

Další zfilmovaná sága pro náctileté, která ujíždí na vlně vyvolených hrdinek bojujících proti zlé elitě. Ikdyž mi systém frakcí nedává nejmenší smysl, tak to evidentně funguje a byl jsem ochotný více jak půlku filmu tolerovat nastolený příběh. Nicméně potom se to začne ubírat pro mě až děsivým směrem, kde poslední půlhodinka zasvěcená akci byla až přespříliš a já byl rád, že film skončil.

Rezistence (2015)

Co to bylo za debilní "experiment"? Takové množství nelogičností a WTF momentů jsem snad ještě ve filmu neviděl. Ne fakt, buď musím být naprostý retard trpící výpadkama paměti, nebo neumím číst, nebo se prostě něco muselo ztratit v překladu, jinak si totiž nedokážu tu první polovinu filmu vysvětlit... Když ale pominu toto a neustálé měnění stran Milese Tellera, tak to od odpadu zachránila jen dobře hrající Shailene a vizuální stránka filmu.

Angel-A (2005)

Pěkné, jen nevím, proč jsem si celou dobu myslel, že to bude akční film :D

Inherent Vice (2014)

No musím se přiznat, že ačkoliv plynul celý film dosti pozvolna, tak jsem měl problém držet krok s dějem. Neustálý příliv jmen a společností a kdovíčeho ještě mě v tom udělal strašnej bordel a já tak jen sledoval vyhuleného JPího jak řeší nějakej případ. No jestli se na tohle ještě někdy kouknu, tak si budu muset dát předem kafe a nemít v pokoji přes třicet stupňů..

Magnolia (1999)

Potápěč na stromě, ze sebevraždy se nakonec stane vražda atd.. Tohle vám Anderson naservíruje hned na začátku, abyste už nebyli ničím překvapení. Těžko říct, co je náhoda a co není. Kor když se díváte na tříhodinovej film, u kterého jsem po velmi hektickém začátku začal ztrácet pozornost, naštěstí to po první hodince alespoň trochu zmírní tempo.. I tak jsou ale tři hodiny příliš a konec mi nebyl za ten strávenej čas dostatečnou satisfakcí. Nejvíce se mi tak na filmu líbil soundtrack! a fantastickej Cruise!

Control (2007)

Velmi skromný a pomalu plynoucí snímek, který mne nadchnul především díky skvěle zahrané ústřední postavě. A teď mám celý den depku a jen dokola poslouchám toto.