Yeopgijeogin geunyeo (2001)

Nebýt první polovina filmu tak stupidní, tak to mohl být krásný romanťák.

Den cvoka (2002)

To be or, kurwa! not to be?

Marťan (2015)

Opravdu bych od akčního a dobrodružného scifi neočekával farmaření. Ikdyž.. asi bych měl, prej je tohle Scottův dobrej ročník..

Velká šestka (2014)

Humus, aneb smícháme milion klišé a stereotypů dohromady a uděláme z toho animák, kde japonec, co nevypadá jako japonec, ale má super střapatý vlasy, takže to prostě je japonec, navlíkne do iron menovského pyžama svojí kung fu pandu a jde léčit bolístky celému městu...

Uvnitř tančím (2004)

Nedotknutelní zkřížení s Přeletem nad kukaččím hnízdem. Výsledek? Film nedosahuje vtipnosti Nedotknutelnejch a dramatičnosti Přeletu, i tak ale svoji kvalitu má a jsem rád, že jsem se na film podíval!

Hodný, zlý a ošklivý (1966)

Já si myslel, že je to strašlivě supervážné drama, kde na sebe tři lidi zírají tak dlouho, dokud dva z nich nepojdou vedrem a ona to je ve skutečnosti nejlepší westernová komedie, jakou jsem zatím viděl. Z kladů musím vyzdvihnout skvěle zahrané hlavní postavy a pak vskutku nenudící tříhodinový příběh. Tu se ale dostávám k záporům, kde mi v příběhu nejvíce vadilo závěrečné vyhození mostu do vzduchu a pak hudba! Asi mě někdo ukřižuje, ale ta do nebes vychvalovaná hudba mi ke konci začala už skoro lézt na nervy, když se tam snad při každém novém záběru hraje pořád to samé dokola...

Dokonalý šéf (2015)

Ani ryba, ani rak. Vypadá to, že pan kuchař přidal do omáčky příliš citrónu, neboť to nebylo vůbec vtipné a nakonec ani dramatické.

Hačikó - příběh psa (2009)

Snad nejprostší příběh ve filmu, jenž jsem zatím viděl. I tak ale dokázal z člověka vyždímat i tu poslední slzu.

Singham (2011)

Hmm, asi můj první film z Bollywoodu. Kvalitu má vcelku dobrou - akce, vtip taktéž, žádná přehnaná romance (až na ty písně). Dávám čtyři hvězdy, ale chybělo málo a mohlo to dopadnout jinak.