Šéfkuchař na grilu (2014)

Když jsem se podíval na herecké obsazení, tak jsem zajásal. O to pak bylo bolestnější zjištění, že mí oblíbení herci se tam objevili jen na pár minutek. Škoda no... I tak ale film bavil a pěkně se u něj odpočívalo. Vytknul bych snad jen konec a toho přesocializovanýho kluka.

Žhavé výstřely (1991)

Nepřekonatelná parodie, tedy když pominu ještě lepší dvojku. Co scéna, to perla.

Zachraňte pana Bankse (2013)

Škoda, že se mi celou dobu dělalo špatně z toho, že si disney natočil film víceméně sám o sobě. Když to ale pominu, tak samotný příběh, prolínající se s trpkou minulostí autorky, mě zaujmul. Stejné to bylo s výkony hlavních představitelů. Když to ale celé shrnu, tak mi nic neučarovalo natolik, abych tomu dal víc než tři hvězdy.

Sousedi (2014)

Je divný koukat na Rogena jako na tatíka s rodinou. Ze začátku mě to trochu rozptylovalo, ale po chvílí už jsem nic neřešil a jen si užíval tuhle parádní komedii, kde mě velmi překvapil Efron, kterýho jsem až do teď fakt nemusel.

Akira (1988)

Naprosto vynikající anime. Vždy když začla hrát hudba, tak mi přeběhl mráz po zádech.

Oddělen (2011)

Strašně depesivní film, nedoporučuji nikomu, kdo chce být učitelem.

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

Konečně díl, kde se aspoň něco děje. Je to mezi dvěma a třema hvězdama, avšak ta bitva nebitva s tak slabejma efektama tomu moc nepomohla. Ale jinak si mysliím, že to je asi nejlepší díl z celé série.

Twilight sága: Zatmění (2010)

Tak víceméně pokračování předchozího dílu nesoucí se ve znamení lásky, přetahování se o Bellu a měření si, kdo má většího pinďoura. Akce krom těch pár minutek ke konci žádná.

Domino (2005)

Vystajlovaná jízda od začátku do konce. Když začlo hrát Mama told me not to come od Toma Jonese, tak jsem byl téměř na vrcholu blaha :)