Tropická bouře (2008)

Blbosti tohohle rázu mám ráda.. Opět můj oblíbenej černej humor, z kterýho brečím, ale smíchy.. Vtipné scény, povedené hlášky.. Odpočinková a zábavná bouře.. A věta: "Kdy ti dorostli ruce??" Mě málem udusila popcornem :o)))

Muž se železnou maskou (1998)

možná hodně lidma kritizovaný film.. ale pro můj skromný vkus mi padl do noty... co po akčním/dobrodružným filmu s dramatem čekám?? aby tam byl nějaký ten souboj mezi dobrem a zlem.. aby měl zápletku a aby něčím šokoval... to vše film splnil... sice DiCapria nějak zvlášt nemusím.. ale v tomhle filmu mě dokonce bavil... plus obsazení mušketýru moje očekávání ještě více předčilo.. bavila jsem se u toho.. byla jsem napjatá.. a konečná scéna byla sice přitažená za uši.. ale na mě udělala veliký dojem... :-)

Lhář, lhář (1997)

myslím že je to jedna z nejpovedenějších Carrey komedií... můžu na ni koukat kolikrát chci.. a vím co se bude dít.. ale stejně se řežu... právník, který nemůže na jeden den lhát.. to je peklo na zemi :-D moje nejoblíbenější scéna kde se snaží říct, že to pero je rudé.. jen si na to teď vzpomenu a už mám úsměv od ucha k uchu :)

Grinch (2000)

já si nemůžu pomoct.. ale mě se tahle hovadina děsně líbí :) písničky jsou chytlavé, mluvení ve verších.. zelenej Jim Carreey.. psík.. o Vánocích mě ke štestí stačí málo :)

Úkryt (2002)

Pomalu a jistě se ze mě stává feministka, protože se mi filmy, kde je hlavní aktérka "silná,odvážná" opravdu začínají líbit... Zde převládá mateřský pud, tedy zachránit sebe a svou dceru před zloději. Díky bohu měli ve svém baráku úkryt, ale co čert nechtěl, tam se zrovna páni zloději chtěli dostat. Napětí mě provázela skoro celý film ;)

Vzorec pro vraždu (2002)

jedna z mých nejoblíbenějších kriminálek...Sandra Bullock jako detektivka se snaží vyřešit vraždu.. pomalu a jistě si začíná být jistá, že to má na svědomí jeden mladík, který má ale alibi. Vypadá, že to bude pořádný oříšek a taky že jo.. velkou roli v tom hraje komplic, který by ji ale ve snu nenapadl. K tomu ještě Bullokový minulost se do toho plete. Celý tenhle propletenec je tak zajímavý, že se nenudíte :)

Okamžik zlomu (2007)

Nebudu Vám mazat med kolem huby! Když jsem si film půjčovala, tak hlavně kvůli Goslingovi. Chtěla jsem se kochat a ve spojení s Hopkinsem jsem si říkala: "Nemuselo by to být špatný." Nic jsem od toho filmu nečekala a bacha, film se mi velice zalíbil (nejen kvůli hercům). Líbí se mi skulinky v zákonech, které ale nikoho netrápí ;o) A ten konec.. no nebudu psát spoiler, že jo :o)

Zápisník jedné lásky (2004)

Mě stačí málo, aby moje srdíčko bušilo. No a když se na scéně objeví Ryan, není co řešit :o)

Con Air (1997)

Tady vidíme tu spravedlnost, při obraně své ženy, která byla těhotná, neštastně usmrtil jednoho "hajzlíka" a dostal za to basu. Svůj trest si odseděl a těšil se až konečně spatří svou holčiku. Jenže při převozu (tedy při přeletu :o) letadlo zajmou spolutrestanci, který letěli jen do jiné věznice.. A co jiného Cage může udělat??? Celé to bojkotovat a vypadat u toho jako velkej frajer :o) Akční scény, kdy Cage s dlouhými vlasy a v sexy bílém tričku, dělá všechno proto, aby trestanci dostali co si zaslouží. Občas ukápla nějaká ta slina :-D Přidejte si k tomu skvělé herecké výkony a záporáka Malkoviche a musí se vám to zalíbit :)

Hra na schovávanou (2005)

vidět jak se z neviné hry, stává smrt beroucí životy.. to viděsí... ale k tomu ještě vidět vyděšenou malou holčičku.. to pak tuhne krev v žilách... kdyby tenhle film měl jiné obazení, určitě by byl podprůměrný.. ale úžasný herecký výkon Dakoty z tohohle snímku dělá nadprůměrný.. svoji postavu stvárnila tak věrohodně, že jsem byla napjatá jak guma u spodků :) bála jsem se, co se ještě stane a co Charlii ještě vyvede.. a nemyslím si, že konec atmosféru zničil.. ať chce nebo ne.. ta dolní čelist Vám klesne, i kdyby jen i píď ;)