Frasier (1993) (seriál)

Frasiera mám rád!Je to přesně ten tip sitcomu u kterého se prostě uvolním a rád zasměji!

Anatomie lži (2009) (seriál)

Velice příjemné překvapení a zpestření v seriálovém šílenství.Líbí se mi ono jiné pojetí krimi seriálu..ano nepřináší co se případů týká nic nového ovšem co se způsobu vyšetřování týká je právě to co se mi zalíbilo navíc velice charismatický mnou oblíbený Tim Roth v hlavní roli a vroli ,které mu fakt padne!Jedniné čeho se bojím je to že se postupem dílů budou věci točit stále okolo toho samého možná bych navrhoval udělat pouze jednu sezonu,ale kdo ví třeba nás tento seriál ještě mile překvapí...hmm opravdu NELŽU !

Nenávist (1995)

Hodně silný film o francouzké mládeži.Sledujeme jeden jediný den v životě ve francouzké čtvrti kde se odehrává nenávist policajtů VS mládež a opačně...Černobílé zpracování filmu dává větší důraz na realičnost filmu!Skvělý Vincent Cassel!/hlavně v části která je jak vystřižená z Taxi Driver/..hodnotím vysoce protože tento film má vekou myšlenku!

Spirit (2008)

Další filmový komiks Franka Millera mě zachoval neutrálně hladným.Temný příběh temného města nad kterým dohlíží Spirit a které terorizuje Octopus.Opět výborné vizuální pojetí filmu...občasný humor a důkaz že Spitit není žádný létající superhrdina.Celkově dobré možná bych ohodnotil a hvězdičku více kdyby stopáž filmu byla kratší...myslím si že právě ona délka filmu je zde problém..není totiž tak akční a lidi se začnou chvílema vrtět nudou..ovšem já se nenudil.Průměr je zde myslím si přesněto co film nabízí/vzhledem k zmiňované délce/

Kozí příběh - Pověsti staré Prahy (2008)

Kozí příběh jakožto první 3d animovaný film je pro mne velké zklamání...animace na tu bych si celkem zvykl i když je zastaralá,ale ten zmatený příběh-nepříběh..dialogy..ani pro děti ani pro dospělé....škoda pokus to byl ale střela mimo.

Chléb náš vezdejší (2005)

Dokument beze slov,protože zde slova ani nejsou potřeba!Už jste se někdy zamysleli co se skrývá za tím něž začnete jíst?Tak přesně tohle odhaluje tento dokument.Mě jakožto vegetariána ani nic nepřekvapilo páč zákulisí jatek velice dobře znám a jsem si ho vědom co mě ovšem fascinovalo byla ona automatizace jak v živočisném tak rostliném průmyslu!Rozhodně dokument ,který by měl vidět každý člověk a to myslím bez jakéhokoliv zaujetí..každý má právo vybrat si co na jeho talíři bude./ovšem za jakou cenu/

V pasti (2005)

Výborný thriller s vynikající Ellen Page,která zde podává excelentní herecký výkon!Hra na kočku a myš je výstižné motto tohoto filmu.To co na začátku začně absolutně nevinně....ehm nebudu tu prozrazovat děj..mrknětě a uvidíte :-)

Luk (2005)

Velice příjemný film o lásce,která vede až na samý okraj posedlosti.Příběh staříka a mladé dívky uprostřed moře na lodi.Krásná hudba,nemluvící hlavní herci a Kim Ki-Duk ve své skvělé režijní formě!