Single Man (2009)

Smrt přišla v nepravý čas. Hezký film k zamyšlení.

Vášeň a cit (2007)

Krásné, romantické, něžné a zároveň velmi smutné. Mě se to líbilo mnohem víc než Pýcha a předsudek. McAvoy opět ukázal, že má charisma a herecký talent. Bez něj bych dala o hvězdičku míň a film by na mě tolik nezapůsobil.

Pokání (2007)

Hezký smutný film aneb co může způsobit jedna malá holka...

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Bazinga! Čtyři zajímaví kamarádi fyzici a jedna blondýna "herečka" v seriálu plném super hlášek a rychlého toku vědeckých myšlenek. Výtah, který nikdy nejede, ustavičné klepání na dveře a věčně otravující Sheldon - tohle si mě prostě získalo. Mám ráda Howarda Wolowitze a jeho úžasné přezky na kalhotech :-D

M*A*S*H (1972) (seriál)

Jednotka mého srdce. Každý rok na to koukám stále dokola a pořád mě to baví!

Tak tohle je můj život (1994) (seriál)

Hit mého pubertálního mládí. Takovou lásku snad na škole alespoň z části prožíval každý.

Legenda o vášni (1994)

Souboj dvou bratrů o jednu dívku. Rozumem bych fandila Aidanu Quinnovi, ale srdcem bezpochyby Bradu Pittovi. Je tam tak neskutečně živočišný jako nikde. Úžasné herecké výkony - hlavně Hopkins a Pitt, podmanivá hudba, krásná příroda a jeden smutný příběh lásky.

Little Erin Merryweather (2003)

Ježiši, to bylo trapný. Dobrá krvavá scéna byla jen na začátku, pak už to jde do kytek. Škoda, mohlo se z toho vytřískat mnohem víc.

Imaginárium Dr. Parnasse (2009)

Johnny je krásnej, filmová hvězda vedle hvězdy, ale film nestojí skoro za nic.