Příběhy včelích medvídků (1984) (seriál)

Nádherný večerníček, který nemá konkurenci. Nezapomenutelné písničky s veselými "zvířátky" a hajzlíkem Pučmeloudem. CD poslouchám ještě dnes, a to už nejsem malá holka.

Kouzelný most (2008) (studentský film)

Krásné a příjemné. Škoda, že na konci nebyl happiend. Tolik jsem jim to přála...

Jája a Pája (1986) (seriál)

Krásný večerníček na dobrou noc. Po těch dvou malých klukách jsem pojmenovala jako malá svoje křečky. Děda Lebeda byl fajn chlápek a Krkovička pěkná svině!

Po stopách krve (1969)

Excelentní detektivka s krvavým kapesníkem.

Pavouk se smaragdovýma očima (1986) (TV film)

Snad nejpodivnější pohádka s temnou hudbou a ošklivým pavoukem, jako malá jsem se jí vážně bála. Doteď ve mě vyvolává smíšené pocity, nijak jí nevyhledávám.

Vlak do pekel (2008)

Klasický Hostel ve vlaku. Některé scény mi přišly stupidní - hlavně to, jak není vždycky po ruce sekera, když je potřeba, ale jinak celkem dobrý krvák.

Mrtvá jáma (1989)

Strašidelný zombie horor mého mládí, veliká nostalgie. Škoda jen, že je z větší části točen ve tmě. Ale v podstatě mu neubírá na kvalitě, snad nejlepší horůrek z prostředí psychiatrické léčebny s výbornou hudbou. I po letech mě dokáže překvapit a polekat! Hlavně jak tam ten doktor s dírou v hlavě stojí pod jejím oknem - uf, fakt děsivý!

Mechanik (2004)

Tak tohle byl hodně dobrý film. Christian je tady exceletním hercem, pro tuhle roli se snad narodil. Nikoho jinýho si v tohle ujetém psychu nedovedu představit. Vina je strašná věc. Tak snad se po přiznání konečně vyspal...

30 dní dlouhá noc (2007)

Mrazivý horor s bezvadnou atmosférou. Josh mě tady konečně předsvědčil, že je moc dobrý herec. A se sekerou to fakt umí!