Grotesque (2009)

Dávám hvězdu jen za toho pošahanýho "doktora", dobře to zahrál. Jinak to ostatní není nic pro mě, až moc velká krutost, která přesáhla únosnou mez!

Tajemství domu Usherů (2008) (TV film) odpad!

Tak tam snad hráli jen pornoherci, ne? Nemělo to hlavu ani patu! Pokud nejste homosexuál nebo dívka, která se ráda podívá na pěkný vypracovaný chlapy ve filmu bez nějaké smysluplné hloubky, vyhněte se tomu!!! A tohle byl asi zahradník, že? Prozradily ho ty hrábě! Ano, pane, jmenoval se Samuel. Střih - a hned nato už pán domu nabušenému Samuelovi sundává košili a rozepíná kalhoty. A zhruba ve stejném duchu pokračuje celý film. Síla!

Italský hřebec (1970) odpad!

Tak k tomuhle není co dodat. Horší film jsem snad ani neviděla. Nejspíš typický erotický film ze 70.let. Všichni jsou tam hodně, opravdu velice hodně sexy!!! Ten tanec na závěr je třešnička na nechutnym chlupatym dortu! Sylvester snad musel být zfetovanej...

DarkWolf (2003) odpad!

Kravina na "entou". Trapný červený svítící oči a katastrofální proměna v rádoby příšeru - to je teda dílo! Už nikdy více!!!

Kult (2007) odpad!

Strašný film s ještě strašnějšími herci, který absolutně nedává smysl. Nikdy nepochopím, proč se takový filmy vůbec točí a proč po nás "ty lidi od filmu" chtějí, abychom se na to dívali - co jsme jim proboha udělali??? Prostě totální odpad!

Jeskyně smrti (2007) odpad!

Hm, tak já jsem vydržela koukat až do konce, ale dělala jsem u toho tisíc jiných věcí, tak i možná proto jsem to zvládla. Horory mám ráda, ale tohle skutečně není "šálek mého čaje"! Asi je to film jen pro chlapy.

Crossroads (2002) odpad!

Achjo, ona prostě nepřestane!!! Pořád tu bude mezi námi a bude se snažit být slavná! Jinak souhlasím s Krytonem.

Záhada Blair Witch 2 (2000)

Hloupé a zbytečné pokračování. Bohužel, čekala jsem víc. Celkem jsem se i párkrát bála, ale nemělo to kouzlo, které měla jednička. Podruhé se na to nepodívám, na první díl ale určitě ano.