Záhada Blair Witch (1999)

Bylo mi dvacet, když jsem na tomhle filmu s titulkama byla v kině. Lidé odcházeli v půlce, dodnes myslím že strachy. S kamarádkou jsme pak šli za ruce pěšky domů a báli se každýho zvuku. Tu noc jsem spala u rodičů v ložnici. Ještě dlouho po tom jsem před usnutím kontrolovala všechny rohy pokoje. Fim ve mě zanechal něco, co se nedá popsat slovy. Dodnes, když si na něj vzpomenu, mám husinu a zvláštní vnitřní pocit, který jsem u žádnýho filmu předtím ani po něj neměla. Jak se říká - takový typ hororu přišel "ve správný čas na správné místo"! Komentáře, s kterými plně souhlasím: MOVIE, BEBACEK, ARACHNEUSS, KRYTON.

Nebezpečné známosti (1988)

Je to silnější než já! Výborní a známí herci, nádherné kostýmy, krásný příběh a celkově vynikající film.

Jump Street 21 (1987) (seriál)

Krimi seriál mého pubertálního mládí. Nemohu jinak než dát 4 hvězdičky z nostalgie a kvůli Johnnymu, který byl princem mých snů. Teď, když se na to dívám, je to spíš k úsměvu.

Střihoruký Edward (1990)

Pro mě dokonalá "pohádka" s nepopsatelným kouzlem! Taky jsem chtěla, aby mi Johnny propíchnul postel.

Ať žijí duchové! (1977)

"Strašidelný" film mého dětství s parádními hláškami a krásnými písničkami. Tmavovlasý Jenda byl mojí platonickou láskou.

Kids (1995)

Viděla jsem to v kině jako 15-letá a docela mě to vnitřně zasáhlo. Dlouho jsem film nemohla vypustit z hlavy, je to hodně realistický. Člověk je po tomhle rád, že vyrůstal v Čechách a že měl normálně fungující rodinu a hlavně dobrý zázemí!

Lovci duchů (2005) (seriál)

Nejlepší seriál! Dva super bratři, kteří se mi vkrádají do snů...