Mapy ke hvězdám (2014)

nenudilo, netuctovo divné, sprosté, nereálne, prekvapivé, napínavé, z časti nechutné, psychopatické

Šípková Růženka (2011)

Asi som divná za tak vysoké hodnotenie, ale mám rada filmy, ktoré sú iné ako ostatné, nenudia a neviem ako sa skončia. To všetko film splnil plus krásna a nadaná herečka k tomu.

Ulička hanby (2014)

nechápem ako dokáže niekto z jednej scény vlastne natočiť celý film.. typická americká chujovina.. kde celý trápny dej končí tým, že každý si myslí, že to dopadne fiaskom, ale hlavná hrdinka sa zachová nenormálne eticky a teraz všetci tlieskame a akože prekvapivý záver, že to ocenia aj drsní šéfovia.. ach, škoda slov.. ale pekne sa pozeralo na to ako si cupká v tých šatách 24 hodín krásne namaľovaná aj po nastriekaním kaseru do ksichtu a za to **

Hanna (2011)

Ja chcem vedieť všetko, čo Hanna!

Ona (2013)

Istým spôsobom aj dobrý námet, ale úplne zlý scenár, dobrý začiatok a potom už len nuda. Chápem, že človek sa dokáže nejak zamilovať do osoby, ktorú nikdy nevidel, ale s vedomím, že je to operačný systém ním vážne randiť? To by som ešte pochopila v strelenej trápnej komédii a nie romantickej dráme..

Klub poslední naděje (2013)

Celý film si hovorím : "Bože, ako mohol?" Za to totálne zúboženie tela a odvahu vyjsť s nechutnými fúzikmi a celkovo nechutným výzorom na verejnosť si celkom toho oscara aj zaslúžil.

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

Bolo by to asi aj na tri hviezdy, ale musím nejako znížiť toto celkové absurdné hodnotenie dosahujúce v tejto chvíli 80%. Celkom nudný film, nezaujímavý a Bena mam chuť nakopať, keď sa na začiatku správa ak malý chlapec.

Královna ročníku (2007) odpad!

strašne stupídny a trápny film s nesympatickou Amandou Bynes v hlavnej úlohe

Méďa (2012)

totálna fraška, žiadna vtipná scénka a méďu som si teda neobľúbila.. najradšej by som mu vybrala vatičku z bruška a podpálilo ho ako aj celý film..

Pravidla vášně (2002)

najobľúbenejší film ! Niekedy možno nezaáleží na samotnom filme, ale aj na tom v akom rozpoložení si ho pozriete. A ja som práve tento film v tej dobe potrebovala vidieť :) nie je to film, v ktorom musíte rozmýšľať nad každou scénou, lebo mu nepochopíte.. Ale dá sa na ňom oceniť viacero vecí : 1-najlepší film z prostredia vš 2-skvelá hudba 3- nepredvídateľný dej 4-originálne hlášky 5- široké spektrum postáv 6-fantastickí herci, na ktorých je radosť pozerať (samozrejme aj na ich herecké výkon) 7- výborné triky s kamerou a bod sám o sebe je 8- SHANNYN SOSSAMON !!! weey !