• Krátkometrážní

Dogville (2003)

Wau, film co mě zasáhl do posledního okamžiku. Výborní herci, hlavně Nicole je prostě úžasná. Líbil se mi ten nápad s kulisami, film díky tomu vypadá krutěji a syrověji... Jedinou výtku bych měla k stopaži, která by mohla být trochu kratší. Přece jenom tři hodiny na tak komorní příběh jsou opravdu hodně.

Chappie (2015)

Zklamání, obrovské zklamání...Po Districtu sem čekala další svěží a originální scifi, bohužel nikde nic. Film byl zoufale dlouhý a místy celkem dost nudný. Škoda hereckého obsazení, které zde nemá šanci pořádně nic předvést a je tu tak nějak do počtu (hlavně Sigourney Weaver).

Mrňouskové: Údolí ztracených mravenců (2013)

Jak mám Mrňousky ráda, tak tohle mě trochu zklamalo. Na celý film je toho málo a je to poněkud zdlouhavé. Lepší by bylo vybrat pár opravdu povedených scén.

Mimoni (2015)

Já je prostě miluju. Jasně, že místy to bylo slabší ale příjemná oddechovka a některé scény byly fakt úžasné (odkaz na Hair). Jinak co bych asi nejvíc vyzdvihla byl skvělý soundtrack.

Divočina (2014)

Reese je úžasná, ale pro mě film celkem o ničem. Hlavní postava mi nepřirostla k srdci a tak nějak mi bylo jedno jestli svoji pouť vůbec dokončí. K podobné tématice se mi víc líbil Útěk do divočiny....slabší 4*

A Bit of Fry and Laurie (1987) (seriál)

Utáhnout ve dvou lidech celý pořád, to smekám klobouk dolů. Oba i Hugh i Stephen jsou úžasní...ale stejně nechytlo mě to tak u srdce jak MP. Chybí mi tady takový ten skeč, co si budu pamatovat i po hodně dlouhé době a budu se smát už jen při vzpomínce na něj.

Velká šestka (2014)

Strašně milý film s úžasnými charaktery postav. Za mě byl nejlepší robot Baymax, který byl absolutně kouzelný i když vypadal jako panáček Michelin. Co mě ještě zaujalo, je celková animace ta byla fakt nádherná (hlavně v závěru filmu). Trošku mi vadilo, je že některé postavy by šlo promyslet do větší hloubky a dát jim tak víc prostoru...ale na animovaný film jsem spokojená a příjemně překvapená.

Animatrix (2003)

Základním problémem každého povídkového filmu, je různorodost jednotlivých částí. To se projevovalo i tady. Druhá renesance je skvělý příběh a Detektivní příběh má skvělou atmosféru a animaci. Na druhou stranu např. Přijímací zkouška je nedějová a celkem chaotická nebo Let Osirise pro mě naprosto zbytečný.