Poslední představení (2020) (seriál)

Takové trochu natáhlejší "Nagano tapes" pro aspoň trochu fandy Michaela Jordana a devadesátkových Chicago Bulls. Nebo aspoň pro ty, co si na ně tenkrát na plácku za barákem s basketbalákem hráli.

Já, Simon (2018)

Přislazené feel-good cliché s hoooodně ohoblovanými hranami. Nicméně až na ten vysloveně bolestivě debilní závěr to byla i díky několika zajímavým okamžikům a fajn soundtracku vlastně docela příjemná podívaná.

Vzpomínky na Itálii (2020)

Příjemně líná letní oddechovka. Nic od ní nečekejte a nebudete zklamaní.

V síti 18+ (2020)

Co k tomu říct. I když se v tomhle dokumentu vlastně člověk nedozví nic moc nového, vidět to na vlastní oči a téměř z první ruky (no pun intended) přesto jednomu otevře oči. Rozhodně doporučuji všem rodičům a v nějaké možná méně explicitní variantě hlavně všem náctiletým.

Havel (2020)

Je to vlastně tak nějak skoro o ničem. Ale na nostalgickou pravdoláskařskou strunu to hraje hezky. Bod navíc za fajn technické zpracování a herecký výkon (a podobu) v hlavní roli.

Co děláme v temnotách (2014)

Taika mě baví. Jako režisér, ale hlavně jako herec. A tady mu to teda jde náramně. Film jako takový je fajn, má spoustu super vtípků, ale tak nějak by ze všech stran potřeboval doladit.

Modelář (2020)

Skvěle natočené, ale tak trochu prázdné.

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn) (2020)

Škoda. Tohle mohl být fakt super komiksák... Být ještě ujetější, víc cool a líp choreograficky zvládnutý. Jinak stylisticky parádní. Harley Quinn mě bavila celou dobu

Zdravotní policie (2020) (seriál)

Humor tak suchý, že i kdybyste ho polili vodou, byl by pořád dost suchý.

Dokonalá lež (2019)

Světová herecká elita se marně snaží uplést ze scénáristického hovna bič. A možná by se jim to i podařilo nebýt ukrutně bolestivého závěru. Ach jo.