Kotel (1998) (pořad) odpad!

Pamatuje te scénu z Monthy Pythonů Život Briana? Jak tam chtějí ukamenovat toho šťastlivce zato, že řekl Jehova? Tak tady je to úplně na stejném principu. Jeden občan se postaví před dav a ten si na něm smlsne...

Stop (2001) (pořad)

Pavla Soukupa nemusim, je to sice účelový a nudný, ale určitě důležitý pořad. člověk si možná sem tam něco uvědomí.

Top Gear (1978) (pořad)

Takovou práci mít?! CO? jo!!! A ještě ke všemu to dělají dobře. Co víc si přát? Možná jenom občas obyčejnější auta (takováta pro obyčejné smrtelníky).

Hlava (1968)

Já jsem se nadmíru bavil (u takového filmu co víc čekat) a to že víc jak míň. Hudba, jednotlivé příběhy a postavy zdařile a vtipně kolážovitě poskládané do dada - surrealistickýho celku, který bourá dobové zvyklosti a revoltuje. Je to sice psychedelická jízda, ale je z toho cítit atmosféra konce šedesátých let, Vietnamu, Woodstocku, hippies. A že by žádný větší příběh? Ten je podle mě právě v nabourání konvencí středních tříd a šíření chaosu a anarchie. Prostě super zážitek i bez toho jointa.

Tescoma s chutí (2009) (pořad)

Paní Hrubešová mě vůbec nijak nevadí, nicméně krátkost pořadu a vůbec celková atmosféra pořadu mě nechytla tam kde měla.

Válečníci - Spartakus (2008) (epizoda)

Tak tady se BBC docela sekla, slabá výprava, špatný výběr herců (hlavně Spartaka) a historicky neúplné, no prostě celé nemastné neslané.

Černé ovce (1992) (pořad)

Proč ne, svoje místo to tu má, svým způsobem velice záslužný a důležitý publicistický pořád, kterému vévodí vcelku věrohodný Vlado Štancel.

Nejúžasnější videa světa (1999) (pořad)

Nijak zajímavé v dnešní době internetu a "online světa". Navíc komentář (alespoň v český verzi) je poněkud trapný a trapný a jaktojenom říct - trapný...

Na plovárně (1998) (pořad)

Hluboká poklona panu Ebenovi... Nadmíru přijemně mě překvapil a od tohoto pořadu jsem si ho oblíbil.