Top Gun (1986)

Jojo, tak tohle je vyšitá amerika 80.let. Kdyby tam nebyli ty vzdušný souboje a docela obstojná hudba, stálo by to za pendreka...

60 sekund (2000)

Docela se mi líbil nápad, nicméně to provedení mi nějak nesedlo. Cage do role sedí a hraje tak jak umí (to by měl být kompliment), Jolie, i když jí mám rád, tak tu nějak nemá moc prostoru (i když tam kde ho dostane tak jí to sedne :-) ), auta sou nádherný, hlavně ten ford mustang GT 500 a celkvoě to docela odsejpá. Když jsem to viděl, tak jsem se bavil, ale na víc jak průměr to nejni.

Mazací hlava (1977)

Já vám nevim. Ale má to atmosféru a cit. ??

Drž hubu! (2003)

Francouzská kinematografie mě moc neláká. Ale u tohoto filmu (zvlášť na začátku) jsem se výborně bavil. Nenáročná, svižná a vtipná komedie. Quentin je výborná postava a Depardieu jí hraje excelentně, Reno vedle něj moc nevyniká, nicméně celkový dojem to nekazí. Jenom škoda, že jsem to viděl s českým dabingem. Nic proti němu (dabingu), ale Quentinovy hlášky (alá "máš oči jako kůň") by mohli v originále znít o hvězdičku líp. Čtyři z pěti. :-)

Záhada Blair Witch (1999)

Originální a vcelku zábavný film, když jsem ho viděl jako malej, tak jsem se docela i bál.

Červený trpaslík - Zpátky na Zemi (2009) (série)

Jsem nadšen! Teda, přistupoval jsem k těmto dílům poněkud skepticky, ale nakonec se ukázalo, že zbytečně. Nakonec to byl starej dobrej trpaslík. I když pravda, v novém hávu, na který jsem si musel zvykat první dva díly. Škoda jen, že už nejspíš nikdy nezažiju ten pocit zvědavosti a překvapení z dalších dílů....

Petrolejářky (1971)

Příjemná "westernová" podívaná umocněná sedmi vnadnými herečkami a občasnými vtipy, nicméně je to oddychová záležitost, nijak těžké sousto. Čvrtá hvězdička za hudbu a - nemužu si pomoci - za závěrečný souboj hlavních představitelek.

Predátor 2 (1990)

Totální plagiát jedničky. Teda skoro, všechno co v jedničce fungovalo dobře, funguje i ve dvojce, teda kromě hutné atmosféry tropického pralesa. Betonová džungle se tak nepovedla. NA druhou stranu je dán větší prostor pro predatora a Danny Glover mi tam tolik nesedí, ale ke všemu, co mám na jedničce a dvojce rád (hlavně soundtrack), dáám slabší 4*.