Invaze (2007)

Výborné. Přiznám se, že jsem jinou předlohu ještě neviděl (nepočítaje v tom seriál invaze) a možná kvůli tomu jsem byl nadmíru příjemně překvapen. Pro mě sympatický příběh se sympatickými herci a ktomu ještě přidám poklonu paní Kidman, která, když jí sedne role, hraje více jak přesvědčivě. A vůbec atmosféra, při které se mi občas zvednul srdeční tep a při které jsem občas začal tuhnout strachy (což se mi naposledy stalo ve filmu Ti druzí zase s Kidmanovou). No prostě výborné, komorní sci-fi drama, které mě chytlo. Nicméně se asi budu muset podívat - pro srovnání - na tu verzi se Sutherlandem.

Pobřežní hlídka (1989) (seriál) odpad!

Ty holky běhaj, a často... :-) takže za tři hvězdičky... /Ty holky zas tak často neběhaj, tři hvězdičky byla melancholie z dětství, tož čistokrevný odpad.

Co takhle svatba, princi? (1986) (TV film)

Tak tahle pohádka mě nikdy nesedla... Nárožný a Vladyka a Andrlová mě vysloveně iritují, a to jak v dětství, tak i teď.

Princové jsou na draka (1980) (TV film)

Taková normální pohádka se skvělou hudbou a s výborným králem v podání V. Menšíka. Škoda, že nějak nemusim Andrlovou a Čenskýho.

Pearl Harbor (2001)

Bay umí natočit akční podívanou naroubovanou na romantický patos, nicméně se zde jedná o klasický hollywoodský kasovní počin, kde Affleck a Hartnetta Beckinsale a vlastně všichni hrají tak jak hrají, takže nic moc a kde jediná pozitivní vlastnost filmu je, že se jakžtakž snaží zachytit historický útok na PEarl Harbor. Celkově, film sám o sobě nenese žádnou hlubší myšlenku, story či záměr, nicméně na sobotní odpoledne, pokud nemáte co dělat ( a to byste měli, páč je tisíce lepších filmů ), tak se klidně podívejte, páč těch 145 mil. zelenejch papírků je na tomhle filmu vidět (a to je jeden z mála kladů).

Babicovy dobroty (2008) (pořad) odpad!

Kristova noho, by lomila moje babička, kdyby to viděla. Babica je nudnej, trapnej a ke všemu si zve ouplně stejně na h.....o lidi, jako je on. A ty jeho hlášky - takhle okurka je oloupaná a tahle druhá ne, ředkvička je červená, rotože roste v zemi... co to je... Jak někde řekl Polreich, Babica má prostě štestí...

Anglické jahody (2008)

Těšil jsem se, viděl jsem to a byl jsem zklamán. Po prvé hodině jsem se začal dívat na hodiny a do programu, kdy to vlastně končí. Roztáhlá podívaná s podprůměrnými hereckými výkony (až na toho Preisse, toho nemám rád, ale tady se mi líbil), s průměrnou hudbou, či spíš melodií na jedné straně, na straně druhé s výbornými kulisami - vezmeme-li v potaz rozpočet - a se snahou o nakouknutí či ukázání, kdo vlastně byli ti nepřátelští vojáci - taky jenom obyčejní lidé, co si myslí, že přijeli do německa zachránit svět. Lepší dvě hvězdičky.

Cesta vzhůru (2000) (seriál)

Jo, tak nějak by to šlo, námět ujde, příběhy taky ujdou, A.J. Cook je sexy, ale kdo mě irituje, tak to je ten Christensen. Nicméně jestli autoři vědí něco o drogách (a dalších problémech), tak jedině to, že existují a že je to špatné. Na druhou stranu nádherná příroda.

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Příjemná to oddychová záležitost, ale Eva a Aleš a jejich projev mě často irituje. Samotné ceny jistě nejsou nijak moc motivační, nicméně je to jedna z mála inteligentích soutěží, co se nám prostřednictvím médií servíruje.