Woodstock (1970)

Pro mě jednoznačně nejlepší hudebně-dokumentární film, který nám exceletně zachycuje atmosféru konce 60. let a samotného festivalu ve Woodstocku. Co na to říct? Výborná hudba, výbornej záznam. Máte-li chuť se na chvíli podívat do amerických psychedelických 60let, sáhněte po tomto filmu.

Hrdinové (2006) (seriál)

Výbornou první sérii nahradila docela dobrá série druhá a pak přišla třetí a zatím ta nejhorší... Příběh se roztahuje podle zvůle scénaristů a řežisérů, aby uškudlili ještě nějakej ten zelenej peníz. Bohužel na škodu všemu. A třebas bohudík, že mě ta třetí série ochránila před tou čtvrtou. Jenom se tak trochu divím, že je to 95. seriál tu na csfd.

Travička zelená (2008)

ty woe, chtěl bych mít práci jako ty, nic nedělat a hulit si celej den... ty woe, vždyť jí máš, celej den sedíš na pr.d..i a jenom vyhuluješ... nojo, díky moc...:-) vcelku slušná komedie, kdyby se tam nemlátilo víc stylů dohromady, tak by to bylo ještě lepšejší... za občas pro mě nepochopitelné dialogy a sem tam delší scény slabší 4 hvezdičky..:-)

Království nebeské (2005)

Ne, ne, ne... zcela špatně. Měl jsem velká očekávání, která se bohužel nenaplnila. A bohužel jsem to viděl v nesetříhané verzi. Bloom hraje tak, jak umí, což není lichotka, příběh ujde a vizuální efekty jsou v dnešní době již standartem, nicméně způsob provedení... Chvílema jsem se chytal za hlavu a na konec ten šílenej patetickej závěr mě dorazil.

Holka na zabití (1975) odpad!

Veškrnová-Havlová je na přes pusu. A nebo na zabití.

Holky z porcelánu (1974)

Nemám rád Veškrnovou - Havlovou...Dalo by se říci, že mě výslovně irituje...Hvězdičku za holky v mini.,..

Rocky IV (1985)

Vše, co bylo nejlepší v celé sérii, se zde objevuje v celé kráse. Samozřejmě, že celkově je příběh dnes již mimo mísu, musíme to brát s nadhledem, nicméně je to nejlepší díl z celé Rocky série. A postava Draga je masakrózní.

To je vražda, napsala (1984) (seriál)

Jo tak tohle je konzervativní seriál, paní Fletcherová vypadá, jakoby vypadla znějaké romantické emancipační historie. Nečekejte honbu za střelbou či nějaké brutální vraždy a akci, ne, tohle je pohodička, řešení pomocí logických vyśtění. NA druhou stranu, jak psal woody, ta ženská musí pekelnou smůlu, anebo je to ten nejlepší masovej vrah. Být pokaždý kdekoliv a stát se svědkem vraždy... První díly byly originálnější a lépe propracované než ty pozdější, kde se zápletky točí a točí pořád dokola, ale to je jak u Colomba, nicméně když je ten správný čas, tak nepohrdnu.

Ben X (2007)

Neveselý příběh nabitý emocemi o tak trochu jiném chlapci, který si žije svůj druhý, a po mnoha stránkách lepší život. Škoda jenom, že je virtuální. Gregovi Timmermansovi role výborně sedne, scénář a řežie jsou podle mě bez chyby. PS: Archlorda jsem hrával, několik pár měsíců a jedná se o dost nijakou a nudnou a dost stereotypní hru, čím jste víš, tím víc.

Válka světů (2005)

Nepřišlo Vám, že ti emzáci jdou především a jenom po Tomovi? Který má ještě ke všemu neuvěřitelně moc štestí (především více než rozumu). A že by dobrá kamera a drahé triky? Ano, ale oproti Wellsovi strašná nuda. A Dakota mě taky nevytrhla. Takže hodně slabý podprůměr. 1*