• Krátkometrážní

Muž z Hongkongu (1965)

Dokonalý recept na přežití nudy je nechat se dát zabít a navíc si zkomplikovat život láskou. No vida, mám zájem, hlásí se někdo? : )

Muž z Ria (1964)

Run Belmondo Run. Ulítané dobrodružství se spoustou příliš nudných ingrediencí ..

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Chlapům asi ochablo svalstvo, jak jinak si vysvětlit, že mají snahu se do finiše spíš prokecat než se tam prostřílet a probít. A ještě k tomu přizvali omladinu, která je sice rychlejší a vychytralejší, ale jinak tu slouží spíš jen jako návnada na háčku. Třetí Postradatelní tentokrát dost vyměkli ..

Sowon (2013)

"Nejosamělejší člověk je nejlaskavější a nejsmutnější člověk se nejvíc směje, protože nechtějí, aby ostatní poznali jejich bolest." Kde mám já svého Kokomonga, když ho zrovna nejvíc potřebuju?

The Zero Theorem (2013)

Další z Terryho temných pohledů do budoucnosti. Tenhle svět je chaotický, klaustrofobický, skoro až cynicky otravný svou přetechnizovanou všudypřítomností. Hlavní hrdina, zmítaný snad všemi fobiemi pramenícími z té nicoty kolem něj, má jedinou naději vymanit se díky tajemné Bainsley, jenže i lásku poznává spíše virtuální než tu pramenící z její reálné chemie. Zmatený, skoro až autistický Chris Waltz, zabydlený v tomhle filmu po celou její délku, byl zajímavou figurkou v rukou režiséra, ale zaujali mě spíše herci s menším prostorem, třeba další z chameleonských rolí Tildy Swinton nebo prodejná a záhadně zamilovaná Mélanie Thierry ..

Blind Spot (2007)

A pak že není spravedlnost slepá ..

Viliam (2009) (studentský film)

Viliam je .. no jiný. Nejen jako neohrabaná postavička, ale i jako tenhle stejnojmenný animovaný kraťas. Ovšem originalitu a nápad mu nelze upřít, protože svět přece nemusí být jen reálný či vysněný, ale klidně i na papíře , byť pak už člověk spadá do kategorie pacient nejbližšího ústavu ..

Hooked (2011)

Ta ryba je poklad .. no fakt

Hambuster (2010)

Vždycky jsem tušil, že těm hamburgerům nějaká lahodná ingredience chybí ..

Sedmikrásky (1966)

Proč se místo miluji tě neříká třeba vejce? .. a já vím že říká, jen tomu ne všichni umí naslouchat ; )