• Krátkometrážní

Marilyn Manson: Sweet Dreams (Are Made of This) (1995) (hudební videoklip)

Další přehlídka rozpitých kreatur a roztomilých domácích zvířátek. Tentokrát si vzali Marilyn Manson na paškál Eurythmics a báječně ho v duchu EBM dunivě obohatili ..

Marilyn Manson - Personal Jesus (2004) (hudební videoklip)

Nic proti Marilynovi, tady mu ještě hudebně docela strašilo v bedně a dalo se to oproti jeho novým věcem poslouchat, ale Depeš jsou prostě Depeš. Klip fajn, ale s muzikou si tolik elektronicky nepohráli, zní to skoro jako originál ..

Útok dvojhlavého žraloka (2012) odpad!

Víc hlav víc ví, což se o tomhle žraloku lačném po tučném soustu asi říct nedá. Ale zase to zvyšuje jeho apetit po tupých studentkách, uplakaném profesorovi a natřásající se Carmen Elektře. A jako dezertík ukusuje po částech z korálového ostrova, kde režisér nechal pást se velké ztroskotané stádo koz (nebo spíše spoustu velkých koz), takže se bylo alespoň na co dívat ..

Úsvit planety opic (2014)

Lidi. Opice. My hodně opice. My 3D jak plochá tělo manželka opice! Chtít mír, ale mít válka. CGI moc dobře, ale story ne tak originál. Já Ceasar salát šimpanz rád, tak OK hvězdičky.

Osamělý mstitel (2003)

Jedno velké akční klišé s mrtvou manželkou, hromadou peněz a s koksem ve větším než malém množství ..

LEGO® příběh (2014)

Kostičkový svět se vším všudy. Jako malý jsem nikdy stavebnici Lega neměl (maximálně tak pár igráčků), všechno jsem si ale vynahradil nedávno, jelikož jsem pro tuto firmu pracoval. Celý den jsem si mohl hrát a ještě jsem za to byl slušně placenej : ) Pravda, tenhle filmový svět je rozlehlejší a akčnější než byl ten můj na pracovním stole, takže bych měl přimhouřit nějaké to očičko, jenže něco mi k té kýžené páté hvězdičce chybí. Nejspíš si tolik nerozumím s humorem pánů režisérů Lorda a Millera. Abych to shrnul tak napíšu, že LEGO příběh je úžasně nakažlivý, barevný a kýčovitý, jen škoda že ne tak docela boží ..

Hana a její bratři (2000)

Martin mám dilema. Vlastně všichni ho mají, nikdo totiž neví, co vlastně chce. A pokud na to přijdou, tak ale netuší jak toho dosáhnout. I já mám dilema .. ohledně rudých vlasů, (toho) Hany a roztříštěnosti děje samotného.

The Chemical Brothers: Don’t Think (2011)

Dokonalá hra světel a barev, perfektní projekce a samozřejmě výborná muzika od Chemickejch brášků. Takhle nějak si představuju koncert, na kterém jsem sice naživo nebyl, ale našel si mě doma z modré placky, což znamená bezchybný obraz a volume vytočené do hlasitosti bouchání naštvaných sousedů na stěnu. Díky tomu a návštěvníkům Fuji festivalu nacpaným z telky ke mně do obýváku jsem tam pocitově řádil s nima (ruce a nohy byly k nezastavení). Klaustrofobicky klaunský výlet tuhle pařbu sice na chvilku přibrzdil, ale stejně tahle Chemie skvěle funguje i bez použití chemie syntetické na 100% ..

Koyaanisqatsi (1982)

Nádherné obrázky, ovšem ta hodina a půl byla dokonalá hlavně díky muzice Philipa Glasse ..