Ztraceni (2004) (seriál)

Hodnocení píšu po právě dokoukané první sérii, takže ho třeba ještě změním ;-), ale zatím tomu nemám příliš co vytknout. Samozřejmě chápu i jedince, kterým se to "moc nelíbí", ale mně se autoři přesně trefili do vkusu a strašně se tím pádem těším na další díly i na podzim - na třetí sérii ;)

Grand Prix (1966)

Krásné záběry! Nádherné zvukové efekty! A žádné počítačové triky ;-) Kdo miluje formule, pro toho je tenhle film něco jako v literatuře "povinná četba" :)

Pingu (1990) (seriál)

I když už jsem to viděla asi stokrát dokolečka, pořád u toho můžu vydržet :) a povídat si o tom s naším malým PINGUmaniakem. A právě proto, že jsem to viděla tolikrát, jsem přišla na to, že to není JENOM o těch úžasně vymodelovaných plastelínových tučňácích a chytrém humoru. Takhle hezky vykreslené charaktery má málokterý večerníček a ta úplně samozřejmá rovnoprávnost rodičů, to je pro vnímavé dítě super základ do života. Takže po mnoha shlédnutích měním původní 4 na plných 5*!

Cesta za duhou (1988) (seriál)

Tenhle seriál bych ráda viděla znovu, ale koukám, že tu nemá ani český název, to se asi nedočkám. Matně si vybavuju, že mi utekl poslední díl, takže vlastně dodnes nevím, jak to dopadlo :)

Směr jih (1994) (seriál)

Dávám plný počet, protože jsem tenhle seriál neviděla nekonečně dlouho, ale barvité vzpomínky, jak jsem se nasmála kontrastům hlavních hrdinů, mi zůstaly dodnes. Takže to muselo být opravdu HODNĚ veselé. A navíc se mi tehdy strááášně líbil :) hlavní hrdina...