• Krátkometrážní

Blue Sunshine (1977)

Jistý originální nápad film má, ale chtělo to víc dotáhnout do dokonalosti. Jsem spokojen s hudbou a hereckým obsazením. Stručný děj jsem napsal do obsahu filmu. Tady je malá ochutnávka z filmu- http://www.youtube.com/watch?v=bC23RzhrH5Q

Hansel e Gretel (1990)

Po roce snažení jsem si konečně sehnal nahrávku tohoto filmu. Sice měla trochu horší kvalitu, ale konečně jsem mohl vidět tento film, kterého jsem se nemohl dočkat. Že Fulci na stará kolena točil stále špatnější filmy je známá a ohraná písnička. Hansel e Gretel je průměrný film s nějakýma gore chuťovkama a zajímavou kompozicí exteriérů a barevné korekce. Celkově mě film překvapil a zase dokázal mistrovskou práci krále hororů. Stručný děj jsem napsal do obsahu filmu.

Zombie Genocide (1993)

Především je nutno říct, že se jedná o amatérský film mladých nadšenců. Tomu odpovídá kvalita a jiné věci. Film je ovlivněn a čerpá pár věci z DAWN OF THE DEAD (G. A. Romero). Ale i tak je to, na ty podmínky a všechno zajímavý počin. Stručný děj filmu jsem napsal do obsahu filmu. Celý film můžete vidět tady- http://www.youtube.com/watch?v=lIKragbLaUc .

Neviditelná maminka (1996)

Mě osobně se na tento film dobře dívalo. U nás není moc známý, protože v televizi byl maximálně dvakrát, ale pokud byste na něho narazili, tak vám ho vřele doporučuju. Děj jsem napsal do obsahu filmu.

Rošťáci (1985)

Toto dílo je jednoznačně můj nejmilejší film z mládí. I v dnešní době se k němu rád vracím. Je neuvěřitelné kam až sahá lidská tvořivost. Obsazení herců, zápletky, místa, dialogy - vše je i po těch letech stále stejně dokonalé a nesmrtelné. Ve filmu můžeme vidět spoustu začínajících mladých herců např. SEAN ASTIN, který si zahrál v pro většinu známém filmu PÁN PRSTENŮ. Všem, co tento film unikl, ho vřele doporučuju.

Sám v lese (1996)

Srandovní komedie plná zábavy a dobrodružství. Film byl asi trochu inspirováný filmem SÁM DOMA, protože tu najdeme stejné řešení jak odstranit zločince. Provedení a obsazení filmu je uspokojivé. U filmu jsem se dobře bavil a doporučuju ho na víkendové sledování s rodinou.

Virus (1980)

Tomuto filmu bych dal plný počet bodů,ale je zde pár věcí, které mě vadí a to, že Mattei kopíruje NEPŘEHLÉDNUTELNĚ věci z filmu Usvit mrtvých (hudba, stejné kostými) a zombi 2. Samozdřejmě, že je tu jistá tolerance, ale kdyby to nebylo tak průhledné.No, ale navzdory tomu všemu se mě film zamlouvá a je to furt lepší zombiárna, než se točí v dnešní době.

Královská kobra (1999)

Filmy, kde hlavním problémem jsou zvířata (hadi, včely, mravenci, piraně, pavouci, aligátoři atd.) jsou vždy sázkou do loterie. V tomto případě - žádná hlavní cena. Celý film je o ničem. Když už se ráčí had ukázat -většinou se jedná o laciné triky pomocí počítače a barevné hasičské hadice, která úplně (náhodně) připomíná hada. Další důkaz úpadku moderní hororové tvorby.

Sladký dům hrůzy (1989) (TV film)

Lucio Fulci tímto filmem mnohé asi zklamal, ale mě rozhodně ne. Další z jeho dlouhé řady filmů, které mě pohltily. Opět ukazuje svoji velikost, svůj jedinečný styl, který nemá šanci nikdo okopírovat.