Duch ve stroji (2017)

3* se štěstím. Pokud jste viděli anime z roku 1995 a film se líbil, asi jste viděli i verzi z roku 2008, která se dost možná také libila. Jestli tomu tak je, tenhle film si nepouštějte, uděláte líp. 50%

Arrow (2012) (seriál)

Čtvrtá sezóna je moje poslední, jde to nějak s kopce... (Ano, 's' je také správně.) - S1: 70%, S2: 80%, S3: 65%, S4: 60% = Ø 69%

Helix (2014) (seriál)

Hodnotím s odstupem, souběžně s začátkem S2. S1 - 70%

Zátah 2 (2014)

Strhujícím způsobem natočený BOJ. Boj rukama, nohama, hlavou, celým tělem, lahví, sklenicí, skalpelem, židlí, stolem, baseballovou pálkou, baseballovým MÍČKEM, barelem, sekerou, regálem, sekáčkem, střepem, tyčí, zákony fyziky, autem, paletou, nožíkem, lepším nožíkem, KLADIVY, mačetou, obuškem a pár dalšíma nástrojema. A pár výstřelů navíc :-) Jednička byla o trochu lepší, pro dvojku to je 75%.

Svět zítřka (2004)

Lehce nadprůměrný film, super vizuální podání - to si zaslouží ocenit... Celkově výborná podívaná. 71%

Falešní poldové (2014)

Koukám, že hodnocení tu má docela velký rozptyl... Nicméně za sebe můžu film doporučit, i když přiznám, že moje hodnocení je trochu nadsazené (ale zase 'jen' na 3* to není). Jasně, příběh není super-propracovaný, většina dalších parametrů, které jsou u filmu podstatné, taky ne, ALE už jen pro těch několik scének, kdy člověk vybuchne smíchy (pokud ne, nezoufejte, neznamená to, že nejste lidi, narozníl od toho co píše EvilPhoEniX :-)), má cenu těch necelých 100 minut (když sledujete jen část závěrečných titulků, což udělejte) věnovat 'Falešným poldům' něž mnoha jiným kouskům. Výsledný dojem záleží u tohohle filmu stejně jako u jiných trochu i na tom, jak vysoká anebo konkrétní máte očekávání. 70%

Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)

Sin City je celkem rozporuplná věc, aspoň podle zdějšího hodnocení... Ne ale podle mého. Tohle bylo o malinko slabší něž díl první, ale jen o tu jednu hvězdu, holt asi to pro někoho je a pro někoho ne. Více možná po dalším shlédnutí...

Strážci Galaxie (2014)

Hodně těsně na čtyři... Plusem vtip i nějaká ta dobrá akce. Potenciál podle mého názoru větší, uvidíme po dalším pokoukání, teda jestli nějaké bude.

Godzilla (2014)

Stručně: Očekávání nevelká, nicméně skoro před koncem filmu bych hodnotil tak 70%, pak přišel modrý oheň a od té chvíle to šlo jinam... Nakonec krásných (?!) 60% a trochu strach z opakované podívané :-)

Mládeži nepřístupno (2013)

Kvůli světlým chvílím občasné zábavy na konci a pár vydařeným hláškám ze začátku jsem se přemluvil dát o jednu hvězdičku víc než si pravděpodobně Movie 43 zaslouží. A nezapomeňte: "Machines: They're full of kids." 50%