Cesta do hlubin kočičí duše (1988) (seriál)

Mým dětem se todle celkem líbilo,ale Dášeňka byla lepčí.Tak trochu ji todlenc napodobovalo ale nedostihlo.

Florenc 13,30 (1957)

Filmík na nedělní odpoledne,jak dělaný.Nepřemýšlet a pouze sledovat tak trochu absurditu toho,jak se cestovalo a jací že jsme byly-a ta technika,no prostě žúúúžo.

Puf a Muf (1971) (seriál)

Obrovský kus nostalgie a vzpomínka na černobílé vysílání.Takový malý socislistický "Black & Wite" pro nejmenší diváky.

Quills - Perem markýze de Sade (2000)

Perverznost a krutost podávaná v umírněných dávkách,neškodí v jakémkoliv množství.Takto bych asi klasifikovala tento filmík,i když podle historie byl markýz daleko horší perverzník a sadista.Určitě to není podívaná pro puritánsky zaměřené lidičky, ale je natolik solidně natočený,že neurazí ani ortodoxní NEpuritány.Dobré herecké obsazení a vcelku dobré herecké výkony.Není to však dílo které je záhodno vidět několikrát.

Flynn Carsen 3: Jidášův kalich (2008) (TV film)

Jako dobrodružný filmík na sobotní večer,kdy se chtěj dívat neodbytné dětičky to jde,poněvadž mohou koukat s váma.Jinak nic moc,ba co dím hodně slabé a asi nejslabší ze všech dílů.

Transformers: Pomsta poražených (2009)

No, před chvílí sem dokoukala a jsem velice zklamaná.Všeho je jaksi strašně moc a přece hodně chybí.Strašně moc megalomanské,neskutečně destruktivní, dost často nelogické,zbytečně moc dlouhé,neskutečně zbytečné dialogy a trapný poznámky.Asi jsem na tendle druh filmu špatná věková kategorie.Takže pouze ty dvě * za efekty a za finále.Nechápu hodnocení na IMDb.

Doktor Živago (1965)

Krásně ,nekonečně dlouhatánský megafil,s nezapomenutelnou hudbou a naprosto skvělým O.Sharifem.Mnohé scény jsou tak dokonalé,že má koukatel opravdu pocit ať už beznaděje,zimy,vzteku,zlosti a lítosti. No a po skončení zůstane nějakou dobu přikovaný v sesli a s pootevřenou papulkou a slzou v oku,bude chtít znovu koukat.Todlenc je jeden z nezapomenutelných filmových megazážitků (a mohl by být klidně ještě delší) takže z 5 hvězdiček si určitě zaslouží alespoň 7.

Mládí královny Viktorie (1954)

Pokud tendle filmík neskouknete, pak jste o nic nepřišli.Romy je stále stejně krásná,příběh dostatečně romantický,ale to je tak vše.Nedělní nudné odpoledne to ale celkem osvěží.

Brutální Nikita (1990)

Pokud nebudu přemýšlet nad celkem špatným pokračováním v podobě seriálu,pak tendlenc počin od L. Bessona doporučím každému,kdo má rád hodně dobrý akčňák.Ale na seriál už prosím nekoukejte,pokazíte si dojem.

Líbáš jako Bůh (2009)

Teda na hodnocení tohodle filmíku mě vážně baví ta rozmanitost ."Nasral mě každej,kdo dal odpad"! Já na tendle filmík koukala už dvakrát a pokaždé jsem se smála,jako už dlouho né.Možná je to tím že jsem opravdu zralejší ročník.Málokdy čtu komentáře druhých,většinou koukám jen po hodnocení uživatelů,leč tentokrát sem udělala vyjímku a četla.Je fakt že na Oscara to není ale na to, jaký sračky se občas natočí a "odpaďáci je hodnotí kladně,se na todlenc určitě dá koukat bez jakékoliv újmy a já vůbec nemám pocit že bych umírala nudou,byla znechucená nebo přišla o dobrý vkus.A co se týká hlášek,tak už jsem jich kolem sebe hezkých pár slyšela,prostě se ty takzvaný trapnosti ujaly.Jo a vážně už nikdy nebudu říkat že něco nejde,protože tady se našlo pár blbců,kteří to o sobě neví,ale na ty sere Bílej Tesák.Takže každýmu,komu je více jak "40" todlenc vřele doporučuji.A já si du pustit Divokýho Billa ať mám lepší "Pocit".