Hokejový zázrak (2004)

Hokejový filmy prostě miluju! Navíc Miracle je kvalitně natočený, Kurt Russel zahrál roli Herba Brookse skvěle! RIP.

Godzilla (2014)

Absolutně famózní podívaná. Ve 3D verzi jsem jenom koukal s otevřenou pusou a vykulenýma očima. Trosky San Francisca uvidim ještě dlouho všude okolo. A ta scéna kdy padají parašutisti do postapokalyptickýho města? Ufff.

Temný případ (2014) (seriál)

Rust Cohle? Největší badazz v seriálo-filmové historii. Finále? Strhující. Uffff.

The After (2014) (TV film)

Pilot průměrný, námět vypadá zajímavě a tajemně, uvidíme jestli budou další díly.

Vše je ztraceno (2013)

Přes hodinu a půl jsem koukal na to, jak dědula zachraňuje svoje věci z potápějícího se obýváku. Docela nuda. Film je navíc možné sledovat bez zvuku, o nic nepřijdete.

Králové léta (2013)

NUDA! Parta děcek nudících se po lese... Doporučuju film Mud, který má velmi podobný námět, ale daleko lepší zpracování.

Legenda 17 (2013)

Charlamov je legenda! Filmové zpracování začátků jeho hokejové kariéry a raketového vzestupu se povedlo. Ty, kteří znají posloupnost událostí stejně jako já, pravděpodobně bude mrzet, že se to dost odchyluje od toho, jak to bylo ve skutečnosti. Škoda.

jOBS (2013)

Škoda tý spousty nepřesných údálostí.

Třída smrti (2013) (studentský film)

Trochu sem se bál, že mě nebude bavit grafické zpracování. Nakonec to ale byla bomba! Ta atmosféra! Skvělý!

Machete zabíjí (2013)

Čekáte snad něco jiného od Rodrigueze? Pokud jo, tak na to ani nekoukejte..