• Krátkometrážní

Mys hrůzy (1991)

Tomuto filmu opravdu není co zásadnějšího vytknout. I přes ten nejjednodušší scénář v něm nenajdete jediné slabé místo, u kterého byste se mohli nudit. Pravda, na konci je De Niro možná až trochu moc odolný, ale to vůbec nevadí :-) Výborná hudba.

Fontána (2006)

Together we will live forever.

Olověná vesta (1987)

Velmi dobrý film, který se mi však překvapivě rychle vykouřil z hlavy... Asi už bych to neměl kouřit.

Škola svádění (2006)

První půlka dobrý, docela jsem se i zasmál; s druhou polovinou už to tak valný není. Obzvlášť posledních asi patnáct minut je vážně dementních a otravných. Billy Bob Thornton ovšem znamená velké plus. Celkově slabší tři *

Krvavý diamant (2006)

Chvílema bych přidal dobrodružnějších scén na úkor střílení (hláška "Archer! You´re a dead Man! --- Yeah, yeah..." je prostě super), ale celkově pořád docela dobré.

Hadi v letadle (2006) odpad!

Pohled na neuvěřitelně velkou kopu sraček je oproti tomuto nádherná podívaná.

Nenávist (2004)

Co mě osobně nutí hodnotit průměrně, je děj. A leč začátek a posléze první polovina filmu se jeví výborně, pak už je to monotónní. A nějakých víc časových rovin už mě opravdu nedostane...

Guns, God and Government World Tour (2002) (koncert)

Klasická dávka hnusu a geniality v podání Marilyna Mansona. Paráda :-) Akorát musím hvězdičku ubrat za ten zmiňovaný sestřih několika koncertů dohromady, to je fakt škoda - jenom jeden by vypadal určitě lépe. --- Seru na to :))

Moucha (1958)

Oldschoolová Moucha mě opravdu velmi potěšila, je to takový labužnický kousek a dívá se na něj vskutku dobře. Nicméně že by se mi líbil víc než jeho pozdější remake nebo že by mě dokázal nadchnout, to se nestalo. Začátek je klasicky dost pomalý a co se retrospektivního vyprávění týče, díky jeho naprosté předvídatelnosti divákovi nabízí "pouze" postupné vysvětlování předem jasného děje. Atmosféra by taktéž mohla být ještě hustší, kdyby proměna nenastala prakticky okamžitě. Hadra na hlavě vypadá sice dosti napínavě, ale přesto... Tak či tak, rád jsem to viděl, stojí to za to :)