Soudný den (2008)

Já sem asi v životě neviděl větší píčovinu, ''zombík'' metalista ? (wtf ?) Jedna hvězdička za to že to bylo tak strašný že to ani nešlo vypnout. Btw.: Rhona Mitra je krásná :)

Nezastavitelný (2010)

Naprosto ohromující akce která mě nenudila ani na vteřinku. Naprosto jsem zapoměl na nějaký ''klišé'' a okamžitě se zžil s Washingtonem a Pinem. Fandil jsem a fandil, doufal v happy-end a doufal a v momentě Chrisova naskočení na vlak jsem ani nedutal a jenom znovu a znovu doufal že to dobře skončí. Finální vítězné gesto Denzela Washingtona na mě působilo jako tráva na Michala Šepse - jen jsem se potichounku pochechtával a pochechtával. Zupa ! 85%

Prostředníci (2009)

Rozhodně doporučuji. Začátek byl, kvůli příliš časté retrospektivě, lehce pod úroveň ale po chvilce jsem se přestal ztrácet a Luke Wilson u mě začal stoupat a stoupat. Zhruba okolo poloviny filmu jsem doslova a do písmene žral zápletku a byl jsem strašně zvědavej jak to dopadne. Hodně sem se o ''finiš'' bál ale nakonec mě vůbec nezklamal. Když to shrnu : 90% !!! a vůbec ne s odřenýma ušima ! Luxus !

4.3.2.1 (2010)

Na film jsem se začal koukat naprosto bez iluzí, z dlouhého dne, a musím říct že mě upřímně pobavil. Samozřejmě se nešlo neusmívat při pohledu na 4 krásné dívky ve spodním prádle, což ale bylo až na Cassandru naprosto bezpředmětné. Noel Clark je průměrný režisér a příšerný herec. Ovšem nějaké ty bodíky film přeci jenom nasbíral. 55%

Zombieland (2009)

Vtipné, ironické, chytlavé. Né že bych chtěl hodnotit Zombieland jen a jen kladně ale něco se Fleischerovi musí nechat : ta lehkost. Je to proste zábava a zábava. Nesedíte před televizí a nelekáte se při každém silnějším tónu hudby, ani vás nezajímá že zbraně mají buď nábojů nepočitatelně a nebo třeba tři. Oddychovka jak má být ! 80%

Rallye smrti 2 (2010)

Roel Reiné neurazil ani nenadchl. Chvilkami přetláskaná, chvilkami prázdná akce a když už se nějaký zářivý moment naskytne, kazí ho příšerná kamera (u scény v garážích se mi doslova točila hlava). Danny Trejo není herec ale svým zevnějškem a svojí mimikou film přeci jenom tahá z propasti odpadu. 1/2 * za aspoň průměrný výkon Seana Beana a další 1/2 * za scénu ''Luke v plamenech''. Suma sumárum 40%