Underworld: Vzpoura Lycanů (2009)

Mě se tento díl trilogie líbil opravdu nejvíce, proto jsem zaražen jeho hodnocením. Zkrátka to ukazuje začátek všeho a jeho vsunutí do historie je dle mého názoru zcela úchvatné.

Pearl Harbor (2001)

Mohl jsem dát pět, ale nemám rád kombinaci Válka/romantika. To je na mne příliš. Ale jedinečný příběh dvou kamarádů z dětství, kteří spolu drží jak na zemi tak ve vzduchu, zkrátka čtyřka je na svém místě.

Van Helsing (2004)

Popravdě mne tento film celkem dost zaujal. Úžasný a jedinečný příběh, ale proč jsem dal za tři? Uvažoval jsem tři nebo čtyři, ale vzpoměl jsem si jak jsem byl zklamán, když jsem film viděl poprvé. Upíří zde byli ukázani stylem, který se mi nelíbí, vlkodlak zas naopak, byl úchvatný. Na mě to bylo moc. Myslím, že na tom filmu se mělo trochu více pracovat, určitě by tak učinili z průměrného Van Healsinga trhák na úrovni terminátora, to je čistě můj názor.

Underworld: Evolution (2006)

Pro mne jeden z nejlepších akčních snímku (krom filmů od Johna Woo nebo s hercem Yun-Fat Chowem). Téma: několik staletí trvající boj mezi upíry a vlkodlaky, opravdu úchvatné. Neznám film, kde by byli vlkodlaci takto skvěle vypadající (dle mého se mu nevyrovná ani excelentní kousek z Van Healsinga). A v hlavní roli stejně jako v prním díle (což je jasné, když se jedná o pokračování prvního dílu) jedinečná a nádherna Kate Beckinsale.

Klik - život na dálkové ovládání (2006)

Skvělá kombinace komedie a drama, smíchu a slz smutku. Opravdu úžasný film, kdy si člověk chce vše usnadnit a pak na to doplatí, nakonec si uvědomí chybu. Tento snímek mne opravdu velice zaujal.

Travička zelená (2008)

Řekntu to, jak si myslím, že je to nejvhodnější. Nikdy v životě jsem se ještě v takto velkém stylu nezasmál u televize, opravdu ne. Toto je naprosto excelentní komediální snímek, mohu jen doporučit. Ta rvačka mezi nejlepšími přáteli, no to byl masakr, pak to bloudění v lese, kdy jeden dostane strach a začne utíkat a ten druhý uteče naprosto opačným směrem a ve stejnou chvíly si oba dva namlátí, mno prostě bomba. Kdo neviděl neví o čem mluvím, takže i hned zapněte to dvdíčko a koukejte, jak vypadá film a naučte se lépe smát.

Komici (2009)

Naprosto parádní filmový snímek o umírajícím veleúspěšném komikovi. Moc se mi to líbilo, moc dlouhé, ale nedokázal jsem se odtrhnout.

40 let panic (2005)

Chlap jde na depilaci hrudi voskem, no to mě omejou :D

Jay a mlčenlivý Bob vrací úder (2001)

,,Já tu opici zabiju" kop do kamene a pád hubou na zem ,,mno tak tě zatím necháme žít". Mno koho by to napadlo ukráct orangutana a ta role Willa Ferrella. Mno prostě paráda, ale více se mi líbila jejich role v Dogmatu. ,,Musíte žít podle knihy", ,,vy se podle ní taky řídíte?" Mno koho by to napadlo ?

Killer (1989)

Jeden z nejlepších filmů Johna Woo a to s mím nejloblíbenějším hercem Yun-Fat Chowem. Na rok natočení jsou zde naprosto neuvěřitelné triky. Srovnejte s dnešními filmami a tohle je i tak stále na špicy. Závěrečná bitva v kostele, to je naprosto boží (bitvě v nemocnici u o něco lepšího hardboiled se to ale nevyrovná.)