Světová válka Z (2013)

Film typu Já legenda. Zkrátka horor pro puberťáky. Film sám o sobě je velká paráda, se zombie se jedná o film asi s nejpoutavějším dějem a ne zvratkama jako například Úsvit mrtvých. Bohužel, co mi tam chybělo. Krev? Ale notak. Káply tam tři kapky a pak semtam malinký škrábanec a jedno kousnutí, co vypadalo jako modřina, useknutá ruka, co vypadalo jako že dotyčná není člověk ale android nebo chodící figurína. Chápu, že tohle jsou ty ,,horory" co vydělávají, že na to přijde do kin nejvíce lidí, ale sakra, lidi! Ano, není to v žádném případě horor, je to čistě akčňák o přežití lidstva, akorát tam nejsou mimoni ale zombie. Alespoň ta krev tam mohla být. Že to bylo napínavé? Ale kdepak, když jsem tam viděl Pitta, bylo mi jasné, že ho umřít nenechají. Sám film je ale dobře natočen a bavil, to je hlavní, zábava. Ale pár nedostatků tam bylo určitě. Já to vidím na nějakých 65 %. Už i jak tu někdo uvedl, to přeskakování z místa na místo bylo docela ke škodě.

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Film se mi líbíl. Ale film plný masakru, kdy se dva hrinové jmenují Jeníček a Mařenka. Film pěkný, ale příště musím mít anglický dabing.

Another (2012) (seriál)

Díval jsem se na to během jednoho dne. Zkoukl jsem to celé a jaké jsem měl pocity? Na začátku to bylo parádní, temné a opravdu unikátní. Po pár dílech jsem si říkal, o co že tam vůbec jde? Ale když už se tam pořádně začala řešit ta záhada, začalo to být hodně napínavý a opravdu jsem se těšil na konec. Udrželo mě to v napětí a neustále jsem si říkal, co je tou příčinou úmrtí. Kdo je za to zodpovědný. Anime bych za tuto část hodnotil tak na 4, ale konec byl naprosto perfektní, krvavý a zmatený. Mě tohle po Zahradě hříšníků přišlo jako nejlepší temné anime.

Pandora Hearts (2009) (seriál)

Jak už tu je psáno. Je to hezká varianta Alenky v říši divů. Začátek byl trochu s hororovým nádechem a mě se to tak líbilo. V druhé polovině jde spíše o posouvání se v ději a dialogy než o akci. A konec byl trochu hodně zrychlený, když se hlavní hrdina Oz sešel se svým otcem, což je hlavní záporák. Vše skončilo po deseti vteřinách, což mě zklamalo. Na druhou stranu je to jedno z nej anime, co jsem za poslední dobu viděl. Trošku mi to připomínalo Fullmetal Alchemist.

Lorax (2012)

Tento film se mi líbil. Sice tam nemusely být ty písničky, ty to fakt celý jenom kazily, nemám to rád. Ale nápad se mi moc líbil. Víte, co jsem tam viděl? Nás normální lidi. Kácení lesů, stavení nesmyslnejch továren atd... Film sám o sobě mi říkal o hodnocení tak 3,5.. Ale když se na film podívám takhle, tak to beru trošku s nadhledem.

Rio (2011)

Tento film překpaví překrásnou animací a humorem. Dlouho jsem se tolik nesmál. Vlastně ano, hned vysvětlím. Komentáři monologa jsem se smál více. Každý nemá vkus jako on. Já třeba zas na druhou stranu nenávidím kombinaci filmovaného prostředí a vložených animovaných postav. Ale tento film je krásně barevný a vtipný. Možná pes mechanik mi přišel už moc, ale jinak si rád film zhlédnu ještě několikrát.

Horton (2008)

To mě se film líbil tak na 65 %. Mrzeli mě záporáci jako klokanice a mě nesedící sup. Děj fakt potrhlý, ale jinak jsem se bavil a fórky nějaké stály opravdu za to. A animace byla dobrá, já se na to rád podíval.

Pan Popper a jeho tučňáci (2011)

Těžko tento film pro mě hodnotit. Je to něco mezi 3 a 4. Ale jelikož jsem tím filmem byl dost rozesmán a tučňáci se mi prostě líbili, dám za 4. Zrovna jsem měl takový ten blbý den, kdy zjistíte jednu blbost za druhou, ale ten film mě rozveselil, což oceňuju. Tučňáci byli bomba, sice ve filmu bohužel až tolik blbin neprovedli, což mě mrzí a někteřé scény stáli fakt ,,za prd". Ale celkový dojem je dost dobrý a i po zhlednutí toho filmu na něj myslím a usmívám se s myšlenkami na něj. Rozhodně to je film, který si rád někdy zopakuji.

Zrozen k boji (2004)

Docela dobrý film. Přehnané je to tak, až je to nesmyslné. Film, kde děti, starci a to i lidi s jednou nohou se umí rvát jako lvi. Každý tam ovládá bojová umění a ty scény jak on kopne do míče a sundá chlapa ve věži a tak... To je jako co? Až na tyhle nesmyslné scény, kdy film působí hlavně jako komedie, je to dobrý film. Akční scény ale i přesto jsou dobrý a ty kousky tam taky. Jen pár scén bych vážně vidět znovu nemusel. Celá vesnice ve strachu a pak se během hymny naučí bojová umění a rvát se jak zběsilí? To už bylo trochu moc. Místo vesnice měli dát Shaolin nebo tak něco. Jednoznačně za tři.

Jack a Jill (2011)

Tak tenhle film nic moc. Zasmál jsem se docela málo, ale role Al Pacina, kdy hrál sám sebe ale jako blázna :D Jeho role ten film držela nad totálním opovržením. Film bych viděl tak na dva, ale ten Al Pacino tomu dal, jak se říká grády. Něco jako Tom Cruise v Tropické bouři. Takže děkuju Al Pacinovi za pobavení a díky tomu jsem dal lepší hodnocení. Ale od filmu se Sandlerem jsem čekal mnohem více.