Toy Story 2: Příběh hraček (1999)

Predsa len mám radšej dvojku ako jednotku, je o niečo akčnejšia, vtipnejšia a hlavne príbehovo zaujímavejšia. Hodnotenie: 9.2/10

X-Men: Poslední vzdor (2006)

Značný prepad oproti predchádzajúcim X-Menom. Zmena režiséra, filmu vôbec neprospela a je škoda, že Singer dal prednosť Supermanovi, keby zostal určite by to bol lepší film. Okrem priemerného režiséra najväčším nedostatkom je scenár a zopár logických chýb, ktorým sa dalo predísť. Celkovo je to dobrý film s dobrým dejom a zopár skvelými momentmi, ktoré stáli za to. Hodnotenie: 7.4/10

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Nikto nepotrebuje vedieť ako presne to bolo s Wolverinom, naozaj nikto a príbeh ma pokračovať a nie sa vracať k Originu, kde každý vie ako to dopadne. Aspoň keby to bolo skvelo natočené, ale nie, je to prinajlepšom priemerne natočené s úplným pokašľaním postavy Deadpoola... Celkovo sa mi film páči aj keď je tam príliš veľa nelogickostí, ale hlavne je to ZBYTOČNÝ FILM. Hodnotenie: 6.7/10

X-Men 2 (2003)

Úžasné pokračovanie, ktoré prekonalo vynikajúcu jednotku. Istý čas to bol najlepší komixový film, ktorému až na detaily nemám čo vytknúť. Hodnotenie: 9.3/10

X-Men (2000)

Začiatok Hugha Jackmana v životnej roli a úžasný Ian McKellen sú najlepší z hereckého obsadenia. Najväčším pozitívom je však realistický a temný prístup, predsa len u komixového filmu nečakáte, že úvodná scéna sa bude odohrávať v koncentračnom tábore, temnejšie už v podstate nemôžete ísť... Hodnotenie: 9.1/10

X-Men: První třída (2011)

Film je zvládnutý po všetkých stránkach, je tu dostatok vtipu, akcie, emócii, skvelý príbeh a herecké obsadenie, a ako aj v starých X-Menoch aj tu je najlepší Magneto, ale Rebecca Romijn je lepšia Mystique ako Jennifer. A odpoveď na otázku, ktorý film je lepší X2 alebo First Class? Záleží v ktorý deň sa ma to opýtate, dnes je to X2, ale myslím si že v 6 z 10 prípadov by som povedal First Class. Hodnotenie: 9.3/10

Agentura Jasno (2006) (seriál)

Pre mňa absolútne nepochopiteľné hodnotenie. Podľa mňa je to skvelý seriál s dostatočným počtom geniálnych epizód, a nikdy ma žiadna nesklamala. Vedel by som si to vysvetliť iba ak, tak katastrofálnym dabingom, netuším aký je český dabing a na slovenský sa veľmi nepamätám. Ináč odkedy som začal pozerať filmy aj seriály v originály tak tento bol jeden z tých, ktoré ma vždy bavilo pozerať v televízii a ku ktorým som sa chcel vrátiť, avšak tunajšie hodnotenie ma od toho vždy odradilo a dostal som sa k nemu až nakoniec, a o to viac sa mi páčil a pozrel som si ho celý priam bleskurýchle, je to jediný seriál okrem Chucka u ktorého som nevydržal a nesťahoval som si HD ale iba DVD kvalitu... Ináč finálna epizóda je fakt skvelá, ani som nedúfal v takto uspokojivý záver... Hodnotenie sérií(cca): prvá - 8.5/10, druhá - 8.5/10, tretia - 9.0/10, štvrtá - 8.5/10, piata - 9.0/10, šiesta - 9.0/10, siedma - 8.5/10, ôsma - 8.5/10Celkové hodnotenie seriálu: 8.9/10

Butch Cassidy a Sundance Kid (1969)

Jeden z mála westernov, ktoré sa mi naozaj páčia, a určite si ho v budúcnosti pozriem znovu, a to nemôžem povedať takmer o žiadnom inom westerne... Hodnotenie: 8.6/10