Nelítostný souboj (1995)

Skvelý film, brilantné herecké duo, úžasná akcia, len ta dĺžka mi vadila, pretože pre mňa film miestami strácal tempo. Byť to o nejakých 20, 25 minút kratšie, tak by som si užil film viacej. Hodnotenie: 8.3/10

Ledové království (2013)

Vynikajúci animák s prekrásnou animáciou a skvelými postavami a snehuliak bol perfektný, nie často sa stáva, že postava, ktorá je určená pre deti je jednou z najsilnejších stránok filmu. Osobne si myslím, že tvorcovia mohli stráviť o niečo viacej času na začiatku filmu po tej nehode, a tak viacej rozviť vzťah Anny a Elsy (hlavne kvôli záveru) a taktiež príbeh má miestami svoje chyby, ktoré sú pravdepodobne spôsobené tým, že Elsa mala byť pôvodne zloduchom a nie iba nepochopenou... našťastie mi takmer vôbec nevadili a neubrali mi takmer nič zo zážitku z filmu. Hodnotenie: 9.3/10

Na vlásku (2010)

Mne sa tieto nové Disneyovky strašne páčia a osobne preferujem túto animáciu pred klasickou. Hodnotenie: 9.3/10

Princezna Nevěsta (1987)

Pravdepodobne moja druhá najobľúbenejšia hraná rozprávka Hodnotenie: 8.6/10

Hvězdný prach (2007)

Moja najobľúbenejšia hraná rozprávka Hodnotenie: 8.9/10

Rozum a cit (1995)

Úžasné herecké obsadenie, ktoré bolo jediným dôvodom prečo som si pozrel tento film a neľutujem. Najviac ma potešil Hugh Laurie aj keď iba v malej ale o to lepšej roli. Hodnotenie: 8.7/10

Zlaté oko (1995)

Po Danielovi Craigovi je pre mňa Pierce Brosnan najlepší Bond a toto je jeho najlepšia bondovka Hodnotenie: 8.7/10

Shrek 2 (2004)

Mne sa páči dvojka ešte viacej, hlavne je podľa mňa ešte vtipnejšie ako jednotka... Hodnotenie: 9.2/10

Shrek (2001)

Nebol som veľkým fanúšikom Shreka, kým som ho neuvidel v originálnom znení... Hodnotenie: 9.1/10

Pýcha a předsudek (2005)

Osobne nevyhľadávam tento žáner, ale z nejakého dôvodu sa mi tento film páčil a to dosť. Hodnotenie: 9.5/10