• Krátkometrážní

Cashback (2006)

Milé, miestami komické, zvláštne, pravdivé. Veru niekedy by bolo dobré vedieť zastaviť čas no ešte radšej by som chcel vedieť tak nádherne maľovať.

Immortal (2004)

Tak z tohto som úplne mimo, ťažké hodnotiť takýto film...vizuálne pekné, no ten dej...ja fakt neviem...je tam všetko v jednej kope – Bohovia, Eugenics, láska(sex) Nikopola a Jill... a celé to pôsobí veľmi zmetene.

Terminator Salvation (2009)

Viac než *** si to nezaslúži, a pri porovnaní s T1,T2 a T3 tak 0,5* .Keď som po prvý krát videl niekde napísané, že to bude režírovať McG tak som iba pokrútil hlavou, proste každému asi bolo jasné, že tvorca Charlieho anjelov nemôže natočiť dobrého Terminátora. A tí čo hovoria, že tam bola aspoň dobrá akcia asi predošlé diely nevideli.

Caprica - Pilot (2009) (epizoda)

Tiež sa pripájam k nadšeniu ostatných - skvelý pilotným film! Už aby tu bol seriál...

Chlapec v pruhovaném pyžamu (2008)

Na tému koncentračných táborov, holocaustu a druhej svetovej vojny vôbec sa točí málo kvalitných filmov, no aj Chlapec v pruhovanom pyžame je len trochu lepší priemer. Má perfektný námet no akosi to nevie využiť.

Vanishing Point (1971)

Krásny Challenger, hippie hudba, nahá žena na motorke, trochu speedu v tele a najlepšia naháňačka v histórii filmu sa môže začať.

Invaze (2007)

Nicole hrá dobre, aj niektoré scény ujdú ale akcie je málo a hororu ešte menej. Priemer...

Mrtvý vesmír (2008)

Brutálna sci-fi rezba akú som ešte nevidel, škoda že sa takéto filmy netočia aj hrané.

Fenomén (1996)

„Malý veľký film“ - pojem, ktorý používa veľa užívateľov na okomentovanie niektorých filmov (alebo som to viac krát už videl niekde napísané) sa mne najviac hodí práve v tomto prípade. John Travolta !!!