Skvrna (2019)

Pro mě velmi slabý film, kterému nepomůžou ani pěkné kulisy. Příběh celkem nuda, písně docela ušly. Za mě 40% :(

Baaghi 3 (2020)

Třetí díl si jede opět svojí novou příběhovou cestu a není nikterak návazný na předchozí dva filmy. Tiger opět perfektní a tentokrát velmi potěšil i návrat Shraddhy. Akce je zde hodně a je opět hodně přepálená až parodistická. Líbily se mi narážky na Wonder Woman na konci filmu. Hlavní hrdina je opět neporazitelný a dává si všechny pěkně k snídani. Jediný co bych trošku ubral jsou ty pomalé efekty při soubojích, ale to je jen drobná vada. Příběh celkem jednoduchý a ničím nepřekvapí. Písně opět pěkné. Za mě 95% :)

Špión, který mi dal kopačky (2018)

Ale jo, není to nudný jak jsem se trochu obával. Akce je zde hodně a obě baby celkem válí. Vtipný scény jsou zde taky. Jen to zapadne do průměru žánrovek a za pár dní si na to ani nevzpomenu. 50% :)

Mezi dimenzemi (2019)

Za souboje a Adkinse dávám 30% Jinak by to vylo o hvezdu míň.

Karmouzská válka (2018)

Na toto jsem koukal opět jen kvůli Adkinsovi a hužel, ten zde hraje opravdu jen vedlejší roli. Trochu se zde fajtí, ale není to nic, co by si člověk pamatoval a připomínal. Za mě 30% :(

Malang (2020)

Povedený filmek s pěknou hudbou a spoustou akce. Za mě 80% :)

Pavučina lži (2020)

Nezajímabý příběh alespoň trochu dohání akce, které by mohlo být i víc. Takhle slabší průměr na jedno shlédnutí. Adkins by si zasloužil víc. 50% :(

Charlieho andílci (2019)

Osobně jsem to čekal horší. Dostal jsem jednoduchou jednohubku, která neurazí a na některých místech i pobaví. 65% :)