Chobotnice (1984) (seriál)

Určitě jeden z nejlepších italských krimi seriálů. Postava inspektora Cattaniho je nezapomenutelná. Úvodní znělka seriálu je parádní. Za mě 80% :)

Komisař Rex (1994) (seriál)

Tenhle seroš mě taky moc nenadchnul. Nějaký díly jsem dřív viděl, ale teď už nic moc nenabízí. Za mě 10% :)

Xena (1995) (seriál)

Určitě povedený seriál z antického prostředí, plného všelijakých potvor, pěkných ženštin a celkem povedených soubojů. Efekty jsou sice místy k smíchu, ale i tak mám tento seriál rád. Za mě 80% :)

Beverly Hills 90210 (1990) (seriál)

Jo tak tohle jsem kdysi sledoval hodně, ale teď člověk vidí jak je to tupý, naivní a celkem trapný. Z nostalgie 40% :)

F. L. Věk (1970) (seriál)

Stará klasika, na kterou si pamatuju jako na černobílý seriál, který nám pouštěla češtinářka, když nás suplovala. :D Za mě 50% :)

Gympl s (r)učením omezeným (2012) (seriál) odpad!

Tak tohle je další rádoby vtipná sračka, kterých je v naší produkci nepočítaně. Nechápu, že tyhle chujoviny furt někdo natáčí. Škoda peněz. Za mě 0% :)

Knight Rider (1982) (seriál)

Tohle jsem kdysi žral, ale po nedávném shlédnutí jednoho dílu, mě ani nezasáhla vlna nostalgie. Ve své době se mi to líbilo hodně, ale des už mi to nemá co nabídnout. Za mě 25% :)

Las Vegas: Kasino (2003) (seriál)

Průměrnej krimi seriál, kterej nevybočuje ničím neobvyklím z řady nespočtu podobných záležitostí. Opět ho nějak nesleduju, ale náhodou jsem viděl i díl se Slyem a i díky němu dávám 50% :)

Cirkus Humberto (1988) (seriál)

Kdysi jsem tento seriál sledoval, ale to už je taky let. Co si pamatuju tak mě to i bavilo, tak dávám za nostalgii 50% :)

Kutil Tim (1991) (seriál)

Myslím, že ne Time! 5% Jen za to, že jsem to jako malej sledoval :)