The Loved Ones (2009)

Nenechávám si kálet na hlavu a nejsem ten správný indulonový typ k probádání rekta mé objemné nadřízené. Ach, cítím se tak odmítaná. Úplně chápu tu dívenku, která si jen chtěla užít ples s klukem svých snů, jenže on to viděl jinak. A zatímco ona se odhodlala k odvážným činům, u mne pracuje pouze fantazie… Třeba ji taky přivážu k židli a budu nekonečně dlouho mučit. Můžu ji například napájet jejím oblíbeným plnotučným slazeným mlékem, aby jí narostla v pořadí už čtvrtá brada, občas ji plesknu hrubou dokumentací přes hubu nebo ji vyvezu někam na vzduch a nechám na ni srát holuby. Krásná představa. Protože jsem ale nad věcí a nechybí mi zdravý rozum, zůstanu jen u představ.

Miláček (2012)

Bobík Patyzón nám dospěl. Již je čas zapomenout na pijavici Edu a jeho špatně zvolený pudr, teď je totiž v kurzu gigolo Žorž. Né, že by si snad vydělával vlastním tělem, to jen jeho touha po naditých kapsách ho nutí k zoufalým činům. A jak jinak dosáhnout vrcholu, než se k němu prošukat s mocnými paničkami. Ačkoliv působí nesměle, vrhne se do toho s pořádnou vervou a nejedna sukně by se měla obávat. Svým ptákem ohnivákem probudí žár i časem poznamenaným dámám. Robertku, Robertku tohle se moc nepovedlo. Hodnotím jako slabý průměr.

Tohle je ráj (2012)

Já vždycky věděla, že přestěhovat se do nějaké dobou zapomenuté komunity bude hrozně fajn a již odhazuji svůj vymazlený smartphone v dál. Amiši jsou na mě příliš slušní, proto volba padla na nezávislou hipísackou partu. A že si umíme užívat života, to vám tedy povím. Denně pořádáme zahradní kalby a vždycky se do mrtva zkouříme marjánou. Co se týče uvolnění napětí, na sexuální zdrženlivost se tu nehraje ani náhodou. Občas to i někdo s tím vyznáním svobody přežene, a tak není nic neobvyklého zahlídnout jedince s vyvaleným plejtvákem. Abych to jen nevychvalovala, má tohle soužití i své mouchy. Mám skromný příbytek, vydělávám prodejem vypěstované úrody a nemám žádné soukromí, když chci položit kabel. Dveře prej zabraňují lepšímu kontaktu. No co už, hulení a orgie za to stojí. V případě zájmu o začlenění do naší báječné tlupy navštivte www.vidlacispojmese.com

Melancholie (2011)

Jsem v rozpacích. Z tohohle teda melancholii nemám ani náhodou. Lars fon Trychtýř se moc nepředvedl a povedlo se mu unudit mě téměř k smrti. Když už jsem viděla světlo na konci tunelu a sápal se po mě sám vůdce, procitla jsem díky působivému závěru, kdy se Melancholia řítila k Zemi. To a můj drahý Alexander Skarsgård mě jako jediné z celého filmu upoutalo. Takže co si budeme povídat, velká bída.

Machete (2010)

S tímhle týpkem si není radno zahrávat. Je ostrý jako břitva a vymýtí jakýkoliv lidský plevel v jeho dosahu či okope úrodu některé z chtivých dam. Ne nadarmo se mu říká zahradník. Netypický sympaťák Danny Trejo se vrátil na scénu a má to koule.

Caligula (1979)

To, jaký byl Caligula tyran a prasák je všeobecně známo, proto tento “historický velkofilm“ nijak nepřekvapil. Tolik ptáků a bobrů pohromadě jste neviděli ani v pořadu na Animal planet, a že jsou bobři chránění není nic nového. Tady byla rovnou celá chovná stanice, až z toho jednoho přešla “romantická nálada“. Díky Bohu za žiletky. Také už tehdy Římané věděli, že zdravá felace není vůbec špatná. Přes velké množství reálných erotických nebo spíše pornografických scén a násilí, nemá film v podstatě co nabídnout. A tak jako se ve filmu zmítají v rozkoši všichni souložníci, já se stále zmítám nad rozhodnutím, zda dát hvězdy dvě nebo tři.

To (1990) (TV film)

Po celá léta většinu z nás stále straší. Při pohledu na něj naskakuje husí kůže. Aby ne, když používá tuny bílého pudru, rtěnku v odstínu Red velvet a velké rudé afro. Zkrátka bukvice jako vyšitá. Když si ještě nandá na nos červený pingpongáč, hrůza je to k posrapokukání. Nesnáším ty zasraný, rádoby vesele vypadající, vraždící klauny.

Diktátor (2012)

Konečně jsme se dočkali zfilmování slavného příběhu o Aladeenovi a jeho kouzelné mambě a to přímo do moderního hávu. Aladeen je mladý zavrhovaný vůdce, který je pro svou Zem schopen téměř čehokoliv. Proč jen ti lidi nechápou, že je demokracie stejně na hovno? Už když se narodil, měl jasné předpoklady stát se někým výjimečným. Kštice hustá a černá, taktéž, na dítě neobvykle bohatý plnovous a na hojně pokryté přirození balí ženy dodnes. To ostatně dokazuje jeho hříšná zeď slávy plná fotek zprzněných celebriket. Kdo by řekl, že na svou černou mambu uloví i samotného Arnolda Černéhonegra. Zdá se tedy, že jeho přepychový život v paláci je bez nejmenší chybičky. Opak je ale pravdou a šťastný bude jen tehdy, až se pasuje na vlastníka konečně pořádné hlavičky. Přesněji řečeno jaderné hlavice, která musí být hodně, ale opravdu hodně špičatá. S hrotem zaobleným do tvaru žaludu se přece do země nezabodne, to ví každý mírumilovný terorista. Ještě však netuší, co vše mu jeho pohádku zkomplikuje… Výborná komedie, kdy Sacha Baron Cohen válí a ani není nechutný. Přeji Aladeen zábavu všem.

Útěk z MS-1 (2012)

Nad mé očekávání velice zábavný akční sci-fi film, u kterého nemusíte přemýšlet, stačí jen sledovat a bavit se. Určitě v něm nehledejte víc, než odreagování. Prostě nic pro náročné diváky. Víc k tomu nemám co dodat, snad jen, že jsem ráda za fešáka Guye v hlavní roli a Josepha Gilguna , díky němuž bylo ztvárnění šáhlého vězně velmi přesvědčivé.

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Mně se to náhodou líbilo a smála jsem se od začátku do konce. Ano, jsou tu nějaká ta komediální klišé, ale podle mě to prostě funguje. Jim je stále potrhlý ňouma a největší milovník všech kundiček Stifmaestro taky nezklamal svým nechutným smyslem pro humor. Ostatní hoši už nám tak nějak dospěli. Pokud od toho nebudete čekat velký zázrak, ale pouze zábavnou oddychovku, určitě vás to pobaví.