Případ Pelikán (1993)

Vynikající politický thriller Alana Pakuly. Scénář má spád, neztrácí tempo a v daném žánru patří k absolutní elitě.. Perfektní výkon tu podává především mladá Julia Roberts. Ale ani Denzel Washington se neztrácí..

Air Force One (1997)

Americký prezident sám v boji proti partě protřelých teroristů!!!! HAHAHAHAHA...

Umučení Krista (2004)

Další kontroverzní film, který je těžké hodnotit. Brutální naturalistické scény a způsob vyprávění sice musí zaujmout snad každého, Mel Gibson se jako věřící katolík velmi věrně drží evangelií, ale to je ve finále největší slabina a zároveň i síla celého projektu. Názor na tento snímek se s největší pravděpodobností bude odvíjet od vašeho postoje ke křesťanské církvi. Pro toho, kdo bibli nikdy nečetl to bude nejspíš jen hodně krvavá podívaná na jedno zkouknutí.

Policajtka (2001) odpad!

Ať se na mě fanoušci Jennifer Lopez nezlobí, takhle stupidní film jsem už pěkně dlouho neviděl... Neskutečně ohraná zápletka, herecké výkony nulové (koukat se na křivky Lopezové opravdu nestačí :-) prostě vůbec nic co by dokázalo diváka zaujmout!

Sin City - město hříchu (2005)

Názory na tenhle film se různí..Já osobně jsem bohužel nikdy nečetl comicsovou předlohu a tak hodnotím jen podle toho co jsem viděl v kině. Musím říct, že Sin City mě nadchlo svým stylem vyprávění, grafickým zpracováním i drsným a emotivním příběhem. Myslím že není správné odsuzovat nějaký film podle toho jestli se buď vůbec nepodobá předloze, nebo je jí podobný až moc jako to bylo v tomto případě. Pro mě je však Sin city velice výjimečným a naprosto originálním dílkem. Jednoznačně nejlepší film Roberta Rodrigueze a možná nejlepší film za posledních deset let..

Čtyři svatby a jeden pohřeb (1994)

Pro mě asi nejzábavnější a zároveň nejsmutnější romantická komedie, kterou jsem viděl.. Přestože romantické komedie nejsou zrovna mým oblíbeným žánrem tak musím říct, že Čtyři svatby jsou mimořádným kouskem a 5 hvězdiček si opravdu zaslouží..

Jako kočky a psi (2001)

Opravdu nenáročná zábava pro děti, která ale nepřináší nic nového. Plno hollywoodských klišé, včetně klasického happy endu.. Prostě pokud vám není méně jak 12 tak se budete u tohohle filmu nudit!

Neúplatní (1987)

Vedle Kmotra asi nejlepší mafiánský film!!! Příběh je velice autentický a nechybí tu vůbec nic. Sean Connery exceluje v roli starého policisty a ani Kevin Costner nebo Robert De Niro jako Al Capone nejsou špatní.. Vřele doporučuji nejen fandům gangsterského žánru!!

Krvavý sport (1988)

Ukázkový kung-fu film..asi to nejlepší co kdy Van Damme na filmovém plátně předvedl. Představí se tu celá plejáda bojových umění, příběh má sice tradičně béčkovou zápletku, ale na nic si nehraje a svůj smysl plní na výbornou..

Mazaní hoši (1998)

Nenáročná, ale skutečně zábavná komedie, která narozdíl od výtvorů typu Kdo hulí, ten umí má alespoň stravitelnou základní dějovou linii, vyvaruje se fekálních scén a dialogy jsou chytře napsané, že se jim zasmějete i když nejste pod vlivem omamných látek :-)