Když draka bolí hlava (2018) odpad!

Pokládám si otázku jak hluboko ještě musí klesnout úroveň pohádek. Hlouběji už to snad ani nejde.Naivně jsem si myslel, že už nikdo nedokáže natočit příšernější pohádku než byla Slíbená princezna,ale Rapoš to dokázal. Kája mluví slovensky,proč? Je to naprosto nepřirozené, ale není to zdaleka to nejhorší. Kde začít? Otřesné dialogy, příšerná hudba,herci v hlavních rolí, nesympatický,otřesný, absolutně bez talentu, to snad ani nebylo hraní ,ale jen přednes textu, ale to platí i pro ostatní. Triky, jako vážně? Draci to je naprostý výsměch,když si představím co dokázal pan Karel Zeman v roce 1955, chce se mi brečet, jak mohl tenhle amatérismus někdo vůbec natočit a myslet vážně, pouštět papírového draka na louce,kde se odehrává většina filmu by vyšlo levněji a bylo by to mnohem přirozenější, jeden vypadá jako Mondoshawan z pátého elementu ,ale to je rok 1997, a tohle je trapná a nepovedená kopie,a ten druhý, tak to je kříženec pásovce,ještěrky,netopýra,prostě koupíte v obchodě s hračkami jakoukoliv figurku, postavíte jí před kameru a máte draka. Dokonce i drak mrak je přirozenější.Ostatní triky ani nebudu popisovat,posaďte před počítač klokana, třeba toho který tam poskakoval po louce a nebo jakékoliv zvířátko a nemusí být ani cvičené a zvládne to lépe.Rapoš,režie,scénář,hudba, TV Barrandov Jaromíra Soukupa, má těžkého soupeře.Netuším co bere Rapoš za matroš,ale měl by to začít prodávat. A pokud v sobě nic neměl, má už mít nasazenou svěrací kazajku.Ale abych nebyl jen kritický,našel jsme jedno pozitivum,konec.

Velká nádhera (2013)

Velká ... ano, ale hovadina, nuda. Drama a komedie? Ani náhodou, zdlouhavé, nudné, zase jsme jednou naletěl.

Roma (2018)

Oscara za nudu roku, získává film Roma.

Kluci z hor (2018)

Po dlouhé době, koukatelný český film,hodnocení je naprosto podhodnocené, vysvětlení je jasné, režie Magnusek, to je takový druhý Troška, ale některým místním rádoby odborníkům to prostě stačí, mám pocit, že ani nepotřebují film vidět a automaticky dají blbé hodnocení

Tisícročná včela (1983)

Jenom geniální Petr Hapka zachraňuje tento film,díky jeho hudbě jsme film dokoukal

Divoké vlny (2007)

Jeden z nejhorších animáků co jsme viděl, čitelný příběh, nudné, trapné, bez vtipu

Strom života (2011) odpad!

Varování !!! je to jedno velké utrpení, alespoň, že je venku krásně a mohl jsme koukat z okna, a i tento pohled byl zajímavější než tohle dílo.

Parádně pokecal (2014) odpad!

raději bych se 75 minut koukal do zdi,určitě bych se lépe bavil,tady je i odpad málo

Moonlight (2016)

přesně tohoto jsme se bál, po loňském bojkotu Oscarů se dalo očekávat , že vyhraje film kde bude prostě hodně černochů, a bum tahle mega sračka má Oscara, jen tak dále.... jako milovník dobrých filmů neřeším jaké pleti jsou herci nebo tvůrci,jaké vyznávají náboženství,nebo jestli se angažují v politice,jde mi o příběh,o to aby film dokázal diváka odpoutat alespoň na chvilku od reality a mohl žít příběhem...... tohle je prostě výsměch lidem kteří mají rádi film

Slíbená princezna (2016) (TV film) odpad!

Jednoznačně nejhorší pohádka, v dějinách českých pohádek, nejhnusnější princezna všech dob, banda zfetovaných sluníčkářů, natočila domácí video na dovolence u moře, zde je vše špatně, režie, kamera, příběh, dialogy, nepochopím, jak se k tomuhle mohl propůjčit Dolanský a Stránský, na ČT si jedou slušný matroš.