Rommel volá Káhiru (1959)

Chrustyn-naprosto souhlasím, bohužel takových filmů má tahle společnost několik, velice krátké hodnocení, prostě nuda

Karamazovi (2008)

A je tady další film který, má několik cen, ale já nechápu za co. Jediné co bych na filmu ocenil je fantastický Ivan Trojan, ostatně jako vždy, ale to je bohužel vše. Čekal jsem od filmu mnohem víc, celkovej dojem navíc ještě kazí naprosto zbytečný a celkem trapný příběh během divadelního představení

Křižník Potěmkin (1925)

tři hvězdičky dávám jen za scénu kdy došlo k potlačaní povstání,zde jsou hodně silné momenty,které tady popisuje většina z vás, jinak mě film už ničím nezaujal, další ruskej film u kterého jsem se nudil,a to i přes poměrně krátkou stopáž

Vzestup (1977)

nuda, nuda a pak zase nuda, dokonce se mi povedlo u filmu usnout,což bych kolem 15hodiny opravdu neočekával, drama si představuji opravdu jinak,pokud má někdo problém se spánkem doporučuji tento snímek,

Němá barikáda (1949)

bohužel nemohu hodnotit lépe, i když by si to film zasloužil, prostě mi hodně vadí komunistická propaganda,

Den vítězství (2006)

prostě jsem se nudil, válečněj film si představuju opravdu jinak, útok na kopec, na 4 nebo 5 němčourů pak dlouho nic, útok v lese v podstatě na nikoho, film trochu zachránila až závěrečná bojová scéna, ale i ta byla je hodně slabá Zeck-naprosto souhlasím se vším co jsi napsal, v podstatě jsem mohl tvůj koment okopírovat trefil jsi vše... :-)

Rytíři nebes (2006)

nechápu tak slabé hodnocení, které mě od filmu odrazovalo, nemám nic zásadního co bych filmu vytknul, skvělé letecké souboje, a film z 1.světové války vždy potěší,mohu jen doporučit

Ať žijí duchové! (1977)

Často hlídám svého hodně živého synovce, kterému jsou tři roky, a zabavit ho je fakt umění, nevydrží se dívat v kuse skoro ani na večerníček.V telefonu mám jako vyzvánění větu STLEJDA NEMŮŽE VON TEĎKA DĚLÁ MELOUNY, jelikož tato věta byla oblíbená, tak jsem si říkal co otestovat film?A ejhle, tento nápad vyšel, Honzulka se vydrží koukat celých 80 minut, někdy i dvakrát za sebou, takže film známe oba dva téměř i pozadu, ale vůbec nám to nevadí, proto musím napsat , že je film geniální. Takže rodiče, vy kteří máte trochu živější děti vyzkoušejte tento snímek, věřte že to funguje. Film jsem měl vždy hodně rád, a vypadá to že bude slavit úspěchy i u další generace, což mi dělá ještě větší radost. Musím ještě ocenit herecké obsazení, triky a samozřejmě hudbu a texty písní, které jsou dokonalé, a při psaní toho komentáře si pobrukuju známé melodie a těším se na víkend, čeká mě další sledování.

S čerty nejsou žerty (1984)

Nejlepší česká pohádka, skvělé herecké obsazení a výkony herců , úžasná hudba atd. pohádka je naprosto dokonalá ještě z jiného důvodu, a tím je rozdíl jak jsem jí vnímal jako dítě a jak jí vnímám teď, což se mi u pohádky ještě nestalo. Jako dítě jsem se opravdu bál, peklo i čerti působí vážně strašidelně, hudba tento pocit ještě znásobuje,a navíc se pohádka vysílala v den i v čase kdy bylo možné slyšet čerty i venku, prostě strašidelná atmosféra. Jako dospělý divák musím ocenit to jak je pohádka vtipná, což jsem v dětství absolutně nevnímal, a třeba věta Máchale spadlo ti to, je dnes legendou.

Vlkodlak (2007) odpad!

Nezapomenutelný zážitek, na tento film opravdu nikdy nezapomenu, pokud to byl záměr tak smekám, je spousta filmů, které vidíte, ale časem zapomenete, to tady opravdu nehrozí. Nejhorší film co jsem kdy viděl, tady je prostě všechno špatně. Nepochopím, jak může někdo takový brak natočit,a ještě vydat na DVD, a pak se najde pitomec jako já ,který si DVD koupí, na mojí obhajobu, čekal jsem jiný film, (vlkodlak z roku 1941), ale to je moje chyba.J e někdo kdo dokázal tento film sledovat celý až do konce? A to bez posunutí obrazu? Pro takové počiny bych přidal ještě jednu kategorii, brak je tady málo, pustit mi tohle třeba u výslechu tak se přiznám i k napsání babičky.