Terminátor: Temný osud (2019)

Málo keců a mega moc AKCE. Tak to má být. Plus mutace všech předchozích dílů do jednoho. Já se bavil slušně.

Milovníci hudby (1971)

Jakožto loajální posluchač hudby Petra Iljiče Čajkovského je můj názor vzhledem ke znalostem jeho díla a života poněkud zkreslený. Musím jej však označit za průměrný maglajs faktů a fabulací, který ovšem měl i své světlé momenty a donutil mě cítit věci podobně, jako mě nutí autorova hudba.

Králíček Jojo (2019)

No já vám nevím! Jako pár dobrejch gegů tam je, o tom žádná, ale jinak to na mě nějak nezapůsobilo. Možná je tím "americkým" přístupem pohledu na evropské dějiny tak nějak ne úplně uchopitelně. Jinak tedy pokus ala Wes Anderson, ale bez notné dávky absurdity, která je k tomu nutná. Tak nějak začínám chápat, proč Parazit převálcoval na Oscarech všechny ostatní. Asi jim bylo blbý to vše dát Koreji, tak si vzpomněli i na Maora.

Zámek a klíč (2020) (seriál)

Škoda toho amerického pubertalního tlachání .... dosti nevyužitý potenciál, jinak velmi zajímavého námětu.

Nový papež - Epizoda 3 (2020) (epizoda)

Nepanna a netvor v paralele s sestrou a uprchlíkem a Lennyho slzou. Paolo dává průchod svojí tvořivosti a je to dechberoucí. To mi ještě pořádně naloží.

Titans (2018) (seriál)

Spoiler: Ten, kdo vymyslel konec první série v druhý řadě by zasloužil pěstí. Štěstí, že jsem nemusel čekat. Ale jinak slušná podívaná.

Rivalové (2013)

Zavody F1 patřily v době mého dospívání k příležitostem, jak se sr podívat na start, z nudy usnout a vzbudit sr na konec, kde řidič startující z pole position dojel první do cíle. U sledování sezóny z roku 76 jsem zalitoval, že nejsem starší. Doporučuji všem vtahující podívanou že světa, který vám nemusí být vlastní, přesto vás určitě dostane.

Dracula (2020) (seriál)

Za mě celkem britskovtipné .... Já se teda bavil dobře.

Geniální přítelkyně (2018) (seriál)

Vážení a milí uživatelé ... po dvou letech mám zase zjevení a zase za tím stojí italové. Pozornému a soustředěnému diváku jistě neunikla ta tiseň a syrovost tohoto veledíla .... už dlouhou mě seriál nenutil jít tak hluboko a nenechal mě bez dechu, i když nebylo vyřčeno jediné slovo. Doporučení ... prostě se dívejte! PS: Italové toho hodně namluiví, ale i beze slov se mají o co opřít ... spoiler svatba

Svět podle Daliborka (2017)

Ano, je to klusákovsky tendenční, jak tady mnozí kritiici vyčítají, ale je otázkou, nakolik jen nevyužil touho po sebepropagaci hlavních aktérů. Místama je to tedy dost smutné, ale to že se naučil dělat řízky po telefonu, budiž Dádovi ke cti. Každopádně bych to nepovažoval za dokument, ale jistý pohled na věc.