Plán útěku (2013)

Sly a Arnie ve vězeňským prostředí nám dokazují, že ještě pořád utáhnou film. Koukatelná drama, která v půlce přepne na akčňák. Chvilkama blbost jako víno, ale pobaví to.

Bratrstvo vlků - Hon na bestii (2001)

Má to něco do sebe, chvílemi supr atmosféru. Sympatické herecké obsazení. ale je to děsný mišmaš. Indiáni, znevoření, bestie alá Baskervile, Francie 17. stolení, bordel, politika či bojové umění! Všecko to tam je. Ale ta přepálená délka. Dlouhýýý... jak tejden před výplatou. A Bestie se teda moc nepovedla, chvilkama počítačová až hrůza a chvilkama člověk čučí co to vlastně na ni všechno namašlili.

Nespoutaný Django (2012)

Je to tam, luxusní westernová řežba od fetišisty QT. Krve kanystry, krásně zahráno, už teď legendární hlášky, krásně dialogy, peckovní soundtrack a akce libová.

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Užvaněná honírna, kde akce je jak šafránu a dialogy jsou pro neznalce srancoidních amerických propadáků z pravěkých let totálně o ničem. A to jakou ukňučenou mrdku udělal QT ze Stunstsmana Mike na konci jen jen a pouze k nasrání. Pro mě asi nejslabší Tarantino vůbec.

Psí vojáci (2002)

Vlkodlačí Bééé jak z kanafasu. Jasně je to shit, ale tak trochu guilty pleasure. Tohle není žádna dokonalost, ale zase si to někdy kouknu znova :)

Medvěd na koksu (2023)

Ale proč ne, má to něco do sebe, praštěnej námět, krásnou krvavost ... Škoda jen unylého finiše a občasných nudnějších pasáží. Tohle měla být nonstop jízda jak sliboval trailer, bohužel nebyla. Taky zamrzel horší cgi medvěd.

Black Adam (2022)

Tohle by mohl být tak skvělej antihrdina, kdyby se to natočilo správně, pro dnešní dobu ovšem nekorektně. Tak tu místo toho máme generického macho klaďase, který to že nejní hrdinou zopakuje alespoň 10x za film abyste to všeci pochopili! Navíc Rock je tu prkenější než lať u stoletýho plotu. Kdo má chuť na akční cgi oddych, tak proč né. Kdo hledá něco víc, radši to přeskočte.

Ong Bak 3 (2010)

Ong Bak 3 je zatím tím nejslabším článkem série. Soubojů málo a ten finální přímo velenuda. Divnomix mystiky a bojových tanců se tráví pro průměrného evropana příliš těžko. Je to celkově divnohaluz. Dehtové zuby, vrány, blesky, sloni, prokletí, umělecké záběry a spousta tanečních bojových prvků.

Saltová (2010)

Shrnul bych to 3 slovy: Dá se to. Tajemná CIA agentka Slaná Vás nechá hádat jestli je na straně těch dobrých a nebo třeba taky ne. Akční, svižné, koukatelné... ale taky totální nesmysl.