Rocky (1976)

KLASIKA. Musim vzdycky zatlacit slzu, kdyz slysim tu hudbu.

Šílený Max (1979)

Jelikoz miluju Fallouta, tohle je jak zasah z nebes. Nikdy sem netusil, ze existuje i obdobny film. Vlastne cela trilogie.

Highlander (1986)

Connery, Lambert, Brown, krasne Skotsko, do toho vseho hrajou Queeni... Nadhera.

Od soumraku do úsvitu (1996)

Tak to je bomba. Cekal sem drama dvou zlocincu, ale nakonec se z toho vyklubala cistokrevna upirina. Joo, kdyz se potkaji Tarrantino a Rodriguez, nemuze z toho bejt nic spatnyho. Jak do toho ale dostali Clooneyho, to je mi zahadou...

Druhá míza (2002) (seriál)

Jooo, ti maj zivot. Bejt mi dvakrat tolik, tak je to muj nejoblibenejsi serial. Mozna o zdibec lepsi nez Sex ve meste.

Buffy, přemožitelka upírů (1997) (seriál)

Skoda ze to stahli ( i kdyz to ted vlaste bezi, ale odpoledne, kdyz nejsme doma ). Je ale pravda, ze davat to v devet rano nebyl moc dobrej napad. Jinak Boreanaz a Gellar sou uplne perfektni, ohromni sympataci :-)

Shrek 2 (2004)

Kocour Banderas na hrad!

Hledá se Nemo (2003)

Muj neoblibenejsi animak. Cele je to takove "uveritelne", prirozene a skece krasne zapadaji do pribehu. Da se na to proste divat porad.

Roboti (2005)

No, abych rek pravdu, pride mi to trochu lepsi nez Pribeh zraloka, Madagascar a Uzasnakovi. Na Dobu ledovou, nebo Nema to ale nema. Skoda, dalo se z toho vytriskat trochu vic.