V pasti - Epizoda 5 (2018) (epizoda)

Celá epizoda jakoby šedá. Na jednu stranu mi přišlo, že se téměř nic nestalo. Na druhou toho bylo dost. A závěr ukázal, že všechno bude trochu složitější. No těším se na další část.

Teorie velkého třesku - Nástrahy konkurence (2019) (epizoda)

Já nevím. Asi se budu opakovat, ale opakovat už opakované není ta nejlepší cesta. Člověk by čekal, že se scénáristé vyhecují k velkému výkonu, když se blíží konec a ono zatím nic moc...

M*A*S*H - Bez plynu (1978) (epizoda)

Charles se místy choval jako idiot, to nejde říct jinak. A ten džíp tam taky nemuseli nechávat, dva lidé dvě vozidla uřídí.

V pasti - Epizoda 4 (2018) (epizoda)

Hodně velká spokojenost. V ději došlo k velkému přelomu, a to nejenom, co se případu týče. Hodně se těším, co bude dál. Po slabším prvním díle je tak radost seriál sledovat.

M*A*S*H - Volaní korejského větru (1978) (epizoda)

Krizová situace v táboře, tentokrát způsobená větrem. A že Klinger nepoznal okolí tábora mi trochu nesedí, nebo, že by v táboře neslyšeli nehodu vedle. Ale budiž.

V pasti - Epizoda 3 (2018) (epizoda)

S tímto dílem si dramatik musel hodně vyhrát, protože se krásně stupňuje, velká pochvala. Stále jsem čekal, co se stane v příštím okamžiku, tak by to mělo vypadat.

V pasti - Epizoda 2 (2018) (epizoda)

Případ se akorát víc zamotal, což je dobré. Sám teď nevím, kdo je původcem, ačkoliv se mi už podařilo zorientovat se v nové sérii.

V pasti - Epizoda 1 (2018) (epizoda)

Byť to vypadá na zajímavý případ, tak rozjezd byl poněkud slabší. Rozhodně je se na co těšit. Jen nechápu, proč oproti první sérii bylo změněno město, kde se děj odehrává, ačkoliv se stále všichni tváří, že je to to samé.