Muž z Vysokého zámku - Baku (2018) (epizoda)

Pěkně se to rozjíždí. Jen je škoda, že to je až tato a minulá epizoda. A snad i to, co bude příště. A projevuje se i deformace z GoT. Pořád čekám nějaký náhlý zvrat. Například v poslední scéně.

Muž z Vysokého zámku - Excess Animus (2018) (epizoda)

Pevně doufám, že tento díl byl oním tichem před bouří, která nás čeká. Všechno tomu nasvědčuje, tak se v tom nezklamu. A štve mě, že Helen dostává hodně prostoru. Buď nás čeká něco zajímavého, nebo tvůrci potřebují vatu. Co z toho ještě sám nevím.

Muž z Vysokého zámku - History Ends (2018) (epizoda)

Jediná dějová linie, která celou dobu stojí za to, je kolem Smitha. To ostatní je tady takový přílepek. Snad to bude později dávat větší smysl, ale teď je to spíš takové vycpávkové.

Muž z Vysokého zámku - The New Colossus (2018) (epizoda)

Docela příjemná změna po minulém dílu, tenhle byl nabitý dějem a nejenom jím. Docela jsem se bavil a trochu si i snad připomněl první sérii kde jsem toho objevoval docela dost. To později odeznělo. Ale teď cítím na půl svěží vítr a těším se, co bude dál.

Muž z Vysokého zámku - Sabra (2018) (epizoda)

Návrat na úroveň první a druhé epizody. A některé věci už začínají být docela těžko k uvěření.

Slunce, seno a pár facek (1989)

Část, kterou jsem viděl včera, mě přesvědčila, abych změnil svoje původně docela vysoké hodnocení. To mému dnešnímu pohledu na film už neodpovídá.

Muž z Vysokého zámku - Sensô Kôi (2018) (epizoda)

První dva díly stály skoro za nic. Zde se děj konečně začal zajímavým způsobem rozjíždět. Pár momentů bylo opravdu zajímavých, tak snad to tak bude pokračovat i dál.

M*A*S*H - Hawkeyho noční můra (1976) (epizoda)

Nějak mi tomu celému chyběl konec. Hawkeye se bavil s Freemanem, ale nic nepřišlo mi, že by to nějak extra rozsekli.

Muž z Vysokého zámku - Imagine Manchuria (2018) (epizoda)

Podobně rozvleklé jako první díl, jakoby se tvůrci, opojení tím, že o seriál je zájem, snažili děj co nejvíc natahovat, aby mohli dát divákovi co nejvíc prostoru. V tomhle případě je to spíš na škodu.