Muž z Vysokého zámku - Now More Than Ever, We Care About You (2018) (epizoda)

Z úvodu třetí série jsem poněkud rozpačitý. Sice slibuje zajímavé zápletky, ale celkově byla epizoda taková mdlá. Pevně doufám, že se to s přibývajícím dějem zlepší a že toto byla jenom nutná daň za další děj.

Pán času - Série 11 (2018) (série)

Až to teď mě asi nejmíň bavila první série Doctora Who. Od teď je to tato. Byly v ní podle mě nejhorší díly, které jsem bohužel viděl. A je to škoda. Na začátku jsem si myslel, že by tato série mohla být dobrá. Capaldi mě už docela nudil, bylo znát, že je Doktorem už dlouho. A udělat Doktorem ženu mi přišlo dobré. Nicméně to se stalo celkově zklamáním. Navíc ten tým kolem mi nepřišel Bůh ví jak zářný. Bylo jich moc, žádný nedostal pořádně prostor projevit se. Snad se z toho tvůrci do další série poučí.

Pán času - The Battle of Ranskoor Av Kolos (2018) (epizoda)

Návrat Stenzy jsem tak trochu čekal. A Uxové byli příjemné překvapení. Na celou sérii se jedná o nadprůměrný díl, docela dost mě bavil. Ale celkově by to byl takový průměr.

Pán času - It Takes You Away (2018) (epizoda)

Zatím mi přišla většina epizod dost slabých a tahle k ním patří. Schéma stejné, jako u mnoha jiných. Nevím proč, ale z většiny záporáků se v této sérii stanou ne úplně záporáci. To trochu překopává základy vesmíru, ne?

Jistě, pane ministře (1980) (seriál)

Jistě, pane ministře patří ke klasikám, které jsou součástí základního vzdělání. Kdo neviděl, jako by u mě nebyl. Na každý díl se jde podívat zvlášť a každý je originál. Navíc, pokud je pravda, že díly jsou inspirovány skutečností, tak o to víc u mě seriál získává. Navíc výběr herců se tvůrcům povedl.

Jistě, pane ministře - Série 3 (1982) (série)

Třetí série mi přišla lepší, jak ta druhá, kvalit té první ale nedosáhla. Je to možná dané tím, že tu chystal přerod ministra v premiéra. I když to je spíš záležitost posledního dílu.

Jistě, pane ministře - Partajní hrátky (1984) (epizoda)

Delší časový formát tu nebyl na škodu, přijde mi že celý díl uteče stejně rychle, jako půlhodinový. Nicméně dělat hodinové díly standardně by nebyl dobrý nápad. Nejvíce se mi líbilo sledování toho, jak Hacker v tomto díle vyrostl. To se tvůrců opravdu podařilo.

Jistě, pane ministře - Kazatel v lihu (1982) (epizoda)

"A pak že z Whitehallu nic dobrého nepřišlo." Celkově mi to přišlo jako slabší epizoda, navíc zbraně se už myslím řešili.