Živí mrtví (2010) (seriál)

Post apokalyptický svět s nadvládou zombie, to je moje kafe. Takové filmy mám hodně rád, těch dobrých je ale tak málo, že by se dali napočítat na prstech jedné ruky. The walking dead všechno nejlepší a nejpovedenější z takovýchto filmů nacpal do jednoho seriálu a pro mne (fanouška) tak vznikla nádherná podívaná, u které se vždy těším na další díl.Celkové hodnocení: 90%

Útěk z vězení (2005) (seriál)

To napětí a zvraty dělají tento seriál tím, čím je. Pro mne jeden z nejlepších seriálů co jsem kdy viděl. Celkové hodnocení: 90%

Simpsonovi (1989) (seriál)

Jeden gigantický fenomén, tak by se dal popsat seriál Simpsonovi. Pro ne stále nejlepší animovaný seriál vůbec. Moc rád si při odpoledním obědu zapnu náhodně jeden díl a kochám se nad Groeningovou genialitou vtipů. Celkové hodnocení: 100%

Přátelé (1994) (seriál)

Sitcom mého mládí, první a nejúžasnější. Na Přátele se dá koukat vždycky, když se člověk nudí a potřebuje se pobavit. Skvěle uspořádané a promíchané temperamenty šesti lidí. Jak se říká "klasika co nestárne" !! Celkové hodnocení: 90%

Futurama (1999) (seriál)

Jo, Futurama. Prostě úžasný seriál s moc dobrým a zajímavým nápadem ( kluk co se dostane do budoucnosti o jedno tisíciletí ), k tomu jsou zde naservírovaný super hlášky a humor. Je jenom škoda, že dílů je tak málo :( Celkové hodnocení: 85%

Vyměřený čas (2011)

Zvláštní, leč originální pojetí sci-fi světa, který se mi do značné míry zamlouval a zároveň mne i udivoval. Niccol překvapil, to rozhodně, nemyslel jsem si, že by se mu mohlo něco takového podařit, Co ve filmu ale pokulhává, jsou dle mého názoru herecké výkony. Neříkám, že jsou špatné, ale připadali mi takové neslané, nemastné. Celkem jsem filmem proplul dost rychle a 109 minut mi přišlo pro takové dílo až příliš málo času, chtělo by to kapánek natáhnout a přidat více dějových zvratů. Celkové hodnocení: 75%

Podraz (2011)

Smíchanina všeho možného, přišlo mi to, jako kdyby každá scéna měla svůj vlastní a zcela odlišný děj než-li ostatní scény, 50 cent by si měl uvědomit, že když neumí dělat dobrou hudbu, tak by se neměl srát ani do filmu. Dám alespoň jednu hvězdičku za Willise, který tam jakožto jediný něco "zahrál". Celkové hodnocení: 25%

Mardi Gras: Jarní prázdniny (2011)

Jo, tak to jsem přesně chtěl a taky jsem to dostal. Výborná komedie typu prciček a road tip smíchaný v jednu teenegerovskou bláznovinu. Smál jsem se snad každou chvíli, prostě film ušitý přímo na mně ... Celkové hodnocení: 80%

Moje chůva upírka (2010) (TV film)

To jsem se zase na něco kouknu, už to, že tento film vysílá Disney Chanel mne mělo odradit. Děj je naprostá kopie známých filmů z upírského prostředí, v celém filmu hrají jenom děti teda až na rodiče Ethana, to by mi ovšem zase tak nevadilo, vadilo mi ale, jak amatérsky tito herci hráli. Abych to tak shrnul,strávil jsem 60% filmu jenom přetáčením. Moje hodnocení, by mělo být "odpad", ale vzhledem k tomu, že by se film mohl líbit dětem mezi 6-12 let, dám alespoň jednu hvězdičku. Celkové hodnocení: 15%

Mortal Kombat - Boj na život a na smrt (1995)

Nostalgie, tak by se dalo nazvat proč jsem film ohodnotil tak vysoko, moc rád jsem viděl po letech od mého útlého dětství postavy z jedné ( u mě často hraných ) pc her. Znovu vidět Liu, policistku Sonju a herce Cage bylo pro mne hezké shledání na to o čem jsem si myslel, že jsem dávno zapomněl. Chápu, že se jedná o klasickou "bojovku" z let minulého století, ale mě se to "zavzpomínání" moc líbilo. Celkové hodnocení: 70%