Skřípění (2003)

Pěkná komedie pro teenagery, se které sálá pohodička a zároveň dobrodružství.

Metráček (1971)

Průměrný starší film pro mladší publikum. Pamatuji si, že na jednu stranu mě myšlení hlavní hrdinky (i jejího okolí) neskutečně štvalo, na druhou stranu si z toho člověk mohl něco odnést. Průměr.

Auta (2006)

Průměrný animák, znova už bych vidět namusela, jsou rozhodně lepší. Ale jako oddechovka - proč ne.

Gólová výměna (1999) (TV film)

Tohle jsem měla jako menší holka moc ráda. Super rodinný film.

Fanaticky zamilován (2005)

Pěkná klasická komedie, navíc s D. Barrymore a o baseballu. Na tyto dvě věci dvě hvězdičky, další dvě za příběh.

Zelená míle (1999)

Z milosti 2*. Vlastně nevím, proč jsem se na film dívala, když vím, že na tenhle žánr prostě nemám žaludek. Ale stalo se. A teď vzhůru na nějakou komedii a filmy podobné Zelené míli nechat zase na pár let být.

Dámičky v sekáči (2011)

Klišé typu "každý, kdo je dítětem bohatého člověka, je hrozně rozmazlený a neumí se pohybovat v normálním světě" mě už opravdu nebaví. Spíš už mě začíná rozčilovat. Navíc, jak už tu přede mnou více lidí psalo, film je spíš jako telenovela. Možná jsem měla dát odpad. Pokud chcete vidět film na toto téma, tak to už radši Krásky od krav.

Neviditelný symbol (2010)

Moc příjemný film bez akčních stříleček nebo zbytečného "citového vydírání". Takových je dnes málo.

Hodiny beznaděje (2008) (TV film)

No... tak takovouhle blbost jsem už opravdu dlouho neviděla. Téma sice vůbec není špatné, ale to, co s ním tvůrci udělali, to byla hrůza.

Prosincoví kluci (2007)

Pohodový film o dospívání. Příjemné překvapení.