Temný rytíř (2008)

Ne, že bych byla zklamaná. Tohle téma mě nikdy nebralo. Jediný důvod, proč jsem se nakonec na film podívala, byl H. Ledger. I přes velkou snahu jsem nedokoukala a přidávám se k těm, pro které je záhada tak vysoké hodnocení.

Uvolněte se, prosím (2004) (pořad)

Ze začátku mi to přišlo fajn, po čase se z pořadu stala jen trapárna (alespoň pro mě).

Hádej, kdo jsem! (2007) (pořad)

Když se pořad vysílal s původní čtveřicí, tak se mi poměrně líbil a občas jsem se na něj podívala. Jakmile se tam "hadači" začli střídat, byl to začátek konce.

Nic než pravda (2008) (pořad) odpad!

Naprostý nesmysl, navíc s příšerně nesympatických moderátorem, který navíc moderovat neumí. Viděla jsem dvakrát, z toho vždycky soutěžící (pokud se tak těm lidem dá říkat) vypadl na otázce, která se nedá nijak ověřit - je založená jen na pocitech apod.Prostě totální podvod. (Americká verze je o trochu lepší.)

Bolkoviny (1997) (pořad)

Na svou dobu takový typicky průměrný pořad. Polívku ale zrovna nemusím.

Na stojáka (2004) (pořad)

Záleželo především na tom, kdo se zrovna snažil diváky pobavit. Někdy to bylo vtipné (spíš výjimečně), někdy totální průšvih.

Pošta pro tebe (2005) (pořad)

Viděla jsem párkrá, a chápu, co se na tom dámám středního a vyššího věku líbí. Pro mě ale blbost plná příšerných podlézavých pohledů moderátorky a zbytečných citových výlevů.

Mr. GS (2008) (pořad)

Hrůza. Kdyby pořad vznikl přes deseti lety, tak by se to pochopit dalo. Dnes ale ne.

Nikdo není dokonalý (1998) (pořad)

Ne, tohle pro mě prostě není. A Krampol tomu dal pomyslnou korunu - v negativním smyslu.

Banánové rybičky (1999) (pořad)

Pamatuji si, že mi chvíli trvalo přistoupit na styl mluvy i moderování H. Pawlowské. Když se to ale podařilo, občas jsem pořad s chutí sledovala.