Lion (2016)

Film na jedno shlédnutí. Dobrý film? Ale jo, nebylo to špatný...nominace na oskara? Ani náhodou!

Ztraceni v Mnichově (2015)

Film mě bavil, než přišla děsná druhá část. Ve chvíli kdy by to mělo začít nabírat grády, tak je film nemilosrdně utnut a nastává prapodivný experiment, který film zabíjí. Ani jsem neměl náladu to dokoukat.

Pařba o Vánocích (2016)

Banda neschopných dementů, který by každej šéf už dávno nakopal do řiti. Takovouhle skvadru nemá ani Jedličkův ústav a tady se sejde pod střechou úspěšné firmy s technologiema. Kolikrát jsem se tam zasmál? Hm ani jednou. Všude bordel a dementi, herci co přehrávaj, nějaká debilní manažerka co furt pouští větry..... myslel sem, že žánr komedie se posunul už někam dál, ale tady to vypadalo jak kdyby to režíroval sám velký Eddie Murphy....sračka...

Assassin’s Creed (2016)

Hru jsem nehrál. FIlm je sračka. A co mělo znamenat to uchcaný finále?

Dívka ve vlaku (2016)

Takže knižní předlohu jsem nečetl (prý je ale absolutně vynikající), takže jsem nevěděl co čekat. První polovina filmu byla protahovaná nuda a stále jsem čekal na nějaký "leitmotiv" snímku. V půlce jsem se dočkal a začala docela slušná jízda. Emily Blunt absolutně skvělá, pro mě jeden z nejlepších ženských hereckých výkonů roku 2016.

Zúčtování (2016)

Nějaké hlubší pocity ve mně film nezanechal. Filmu poněkud podráží nohy velká překombinovanost a místy i nelogičnost. I přesto však se jedná o skvěle natočený film se spoustou vynikajících okamžiků (tvrdá otcovská výchova synů, akční scény). Benovi role absolutně sedla. Svůj herecký (ne)talent a svůj one face pohled zde mohl naplno prodat. Po novém Batmanovi druhý film, kde Affleck není nucen do vícerozměrového herectví a vystačí si bez emocí a s jedním pohledem.

Dallas 63 (2016) (seriál)

Nebylo to špatné, ale prostě kniha je kniha. Kingovo vyprávění prostě dokáže zachytit málokterý film. Navíc ve srovnání s knižní předlohou to prostě nemá takovej náboj, spousta věcí mi zde chybí, něco zbytečně přebývá. Franco se na hlavní roli docela hodil, Sadie bohužel již méně. Kdybych nečetl Dallas 63, asi bych dal o hvězdu víc, takhle jen za průměrné 3*

Kosti a skalp (2015)

Strašlivá, ale opravdu strašlivá nuda, s hodně wtf momenty. Záchranný tým ve složení starej šerif, jeho ještě starší alzhaimrem nasáklej zástupce, krypl se zlomenou nohou a týpek co střílí každého na potkání - to jako vážně tahle grupa se vydá dát za vyučenou tuctu ultrazabijáckých kanibalů? No to maucta. Není asi k tomu potřeba nic víc dodávat... sračka...

Nemrtví (2009)

Z počátku to vypadalo na hodně zajímavej film, ale od druhé třetiny to sklouzlo někam, kam vůbec nemělo. A to je škoda.